P: Gilera Runner VX 500

Status
Not open for further replies.

Jandro

New member
Prodajem Gileru Runner u originalu VX 125, stavljena mašina 500ccm sa Nexusa 2005 god. (može se voziti sa A1 kategorijom)
Motor je detaljno rađen, ulupano je puno puno novaca u njega.
Rama je potpuno ojacana, kotači 14'' sprijeda i 13'' iza upisani u prometnu, dupli diskovi sprijeda sa dvoklipnim brembo čeljustima, komplet opleteni lajtunzi kočnica, brembo pumpice kočnica, vilica prednja X9 500, straga mono amortizer od Honde NSR 125, Leo Vinche SBK sa homologacijom i DB killerom, Malossi E15 filter zraka, led zadnje svijetlo i prednji žmigavci, carbon retrovizori, KOSO GP satovi sa hrpom funkcija, displey tabla sa hrpom funkcija sa X9 500,xenon itd.....
Nedavno promijenjeno/stavljeno novo ulje mašine, getribe, filter ulja, sviječica, disk pločice, remen malossi kelvar, guma zadnja,antifriz, novo ulje u kočnicama, klizači novi itd itd
Sve je u tip top stanju... Spreman za sezonu
40ks, 0-100 6sec, krajnja 150+kmh
Za svaki dio izrade posjedujem detaljne slike ako tko sumnja u ''kvalitetu''

Cijena 2400€ ili moguca zamjena za neki 250/300 i.e. iz Piaggio grupacije
Molim samo da se javljaju stvarno zainteresirani kupci i normalne ponude za zamjenu.

Sav info na 091/6222-415 (ako se nejavim, moze sms pa nazovem)

ScreenShot005-4.jpg

ScreenShot004-5.jpg

ScreenShot003-6.jpg

ScreenShot002-13.jpg

ScreenShot001-25.jpg
 
znam da ima i puno ekstremnijih prerada... ali ova me odusevila... eh da mi je to bilo sa 16  :mrgreen:
svaka cast na trudu i sposobnosti spajanja svih komponenti u funkcionalnu i skladnu cjelinu... pretpostavljam da ima u nekoj temi detaljnije o skuteru...bas me zanimaju vozna svojstva
da nebude bas off... mene konkretno ne zanima za kupnju, ali cu svakako rec prijateljima koji nisu na forumu, a moglo bi im bit zanimljivo
 
kakav swap, kakva prerada... to je to svaka cast na trudu i ulozenoj volji :021:
 
ma joj,,, da je i meni ovako nesto bilo vidjet pred 5-6 godina, bio bi svršavo... sada sam fala bogu pameti dosao i prestao lupati novce u to pa mi netreba vise
treba kupit bolji auto malo :D

bump

ovako, posto je sad u 3. mjesecu istekla rega, a neda mi se novce trosit na regu jel se nebudem ni vozio s njim kao ni prosle godine, prodajem ga neregistriranog za FIKSNO 2000€ sto ja mislim da je odlicna cijena s obzirom na sve
mjesec dana mi moze bit neregan da doma nedode kazna, nakon mj dana ako se neproda registrirat cu ga i cijena se vraca na 2400€ pa nek stoji rade nego da ga dam za badave
naravno, ako bi kupac htio, po dogovoru ja bi ga registrirao mu ga, da mi novce za regu, imam 50% bonusa i rijesi se za pola sata registracija i otpelja se na njemu

i jos da napomenem, ja sam prvi vlasnik, u tip top stanju je, nikad lupan, nikad rama pigana, na plastikama ni jedna kopca nije puknuta, sve uredno stoji bez zijevanja il da nakaradno izgleda...
pa eto, nadam se da cu ga prodati bolje nego da stoji doma
a opet mislim da je to bolje uzet nego novijeg vx-a, vxr-a za te novce
i zamjene vise nikakve neigraju, pare trebaju za drugi auto

sav ostali info i dogovori na 091/6222-415
ako tko ima volje, moze prenest oglas po drugim forumima, ja vise nisam u tom toku
 
i jos uvijek nije nasao novog vlasnika... svi bi bez novaca kupovali... :(:(
javite se, dajte neku ponudu ,pa se probamo dogovorit...
 
Status
Not open for further replies.