P: Honda CBF 1000 FA 2016 g

Paperwhite

Active member
Prodaje se motor iz naslova, kupljen i registriran u Madjarskoj u svibnju 2016 godine. Motor se nalazi u Zagrebu, ali je POTREBAN UNOS U HR!!!

Detalji:
Cijena bez troskova unosa - 9500€
Boja - crna
Snaga - 79kW, 107 KS
Vlasnik - 1, privatna osoba...
Servisna - Da
Kilometraza - 10200 km (trenutno)
Gume - 2 set otkad je kupljen (Metzeler Z8), nisu bogznasto, kaze da ce ih promjenjit uskoro...

Dodatna oprema:
- 3 tvornicka Honda kufera, u crnoj boji, sastoje se od straznje kutije 45L, sa naslonjacem, bocne kutije 33L - 950€
- 45L unutarnja torba (deluxe verzija) - 59€
- 33L bocne unutarnje torbe - 89€
- centralni nogar - 180€
- Leo Vince LV One EVO II CARBON - 490€
- MRA Vario Touring + X Screen - 149€
- GIVI roll bar - 130€
- 12V adapter na volanu - 30€
- Hugger  ERMAX (lakiran u boju) -160€
- KAOKO Cruise Control tempomat - 100€

Covjek prodaje motor jer ga malo muci preuspravni polozaj a ima jos jedan pa mu je ovaj viska...
Nalazi se u Zagrebu gdje se moze pogledat, prodavatelj je nas, prica hrvatski, tako da nema problema sa komunikacijom :)

Originalni auspuh ide u paketu, ima 0km jer je LV montiran u Hondi prije preuzimanja.
Bajk moze ici sa full opremom ili djelomicnom, sve je stvar dogovora.
Buduci da covjek ne zeli javno objavljen broj telefona, molim kontakte na PP, pa ja dam broj moba. Nemojte pitat...  :neznam:

Uglavnom, motor je tip top, bez crtice, nema ih vise u prodaji, pogotovo ovako opremljenih, pa tko zeli iskoristiti priliku, eto. Za troskove unosa provjerite sami, ni ja ni on nemamo pojma koliko bi kostalo...
Par slikica u prilogu.



 

Attachments

  • 11691149_1.jpg
    11691149_1.jpg
    62.8 KB · Views: 305
  • 11691149_2.jpg
    11691149_2.jpg
    59.1 KB · Views: 332
  • 11691149_3.jpg
    11691149_3.jpg
    44 KB · Views: 297
  • 11691149_4.jpg
    11691149_4.jpg
    82.1 KB · Views: 262
  • 11691149_5.jpg
    11691149_5.jpg
    62.1 KB · Views: 248
motor je star 5 godina (zadnji sa trake izasli 2012).... a cijena ka novi.... oprema je super.... ali neće ti to proć po ovoj cijeni.... 
neka skine zadnji blatobran i vizir... pa meni pošalji za 100€.... da ima za kafu....
 
lesli eldridž said:
motor je star 5 godina (zadnji sa trake izasli 2012).... a cijena ka novi.... oprema je super.... ali neće ti to proć po ovoj cijeni.... 
neka skine zadnji blatobran i vizir... pa meni pošalji za 100€.... da ima za kafu....

A gle, cijena se uvijek da korigirat...
Sjecam se kad ga je kupio lani, pogledao sam cijene kod nas. Bilo ga je jos za kupit a BEZ opreme bio ako se ne varam negdje oko 92kkn. Ruting cijene, naravno...  :cigle:
U Madjarskoj je tada bez opreme kostao cca 10k€, rasprodaja, ne proizvodi se vise.
Po meni, tko hoce ovakav tip motora, cijena je odlicna, jer davanja ne bi smjela biti preko 1k€ a bajk je prakticki tek razradjen i natrpan opremom.
Znaci za 10k€ negdje u totalu sa svime, ali sve ovisi o davanjima, ne znam koliko tocno ide. Za tu lovu i s tom opremom ga nema ni u Njemackoj...
 
hondimir said:
Sad vrijedi i 12000 pošto ga više novog ne možeš dobit . :mrgreen:

S obzirom na trendove koje vidim na Njuskalu, bome jos i vise jer vrijednost dodatne opreme se najmanje utrostrucuje  :bonk:
 
euro 3 je koef. 5, a za mašinu do 1000ccm koef 8. Zbroj toga 13 puta ccm = 13000kn. Ako je regan pred godinu dana (jer carinu to zanima), onda mu je vrijednost pala nekih 20%, dakle plačaš oko 10000 kn posebnog poreza. Sad nisam siguran da li tu ulazi još porez na prijenos od 5% na procijenjenu vrijednost. Zanimljiv motor, ali preskup za uvoz. Jeftinije je naći neki kojem je prva rega 2012. Tad se i zadnji proizveo. Onda bi posebni porez glasio cca 5000kn plus prijenos.
 
NEvo said:
euro 3 je koef. 5, a za mašinu do 1000ccm koef 8. Zbroj toga 13 puta ccm = 13000kn. Ako je regan pred godinu dana (jer carinu to zanima), onda mu je vrijednost pala nekih 20%, dakle plačaš oko 10000 kn posebnog poreza. Sad nisam siguran da li tu ulazi još porez na prijenos od 5% na procijenjenu vrijednost. Zanimljiv motor, ali preskup za uvoz. Jeftinije je naći neki kojem je prva rega 2012. Tad se i zadnji proizveo. Onda bi posebni porez glasio cca 5000kn plus prijenos.

Uffff... Javit cu mu ove brojke... Nije bas isplativo. Bolje da ga proda u Ugarskoj, tamo nema nikakvih davanja, tko god da ga kupi  :misli:
 
il reci frendu da ga da za6, pošto za te pare kaj misli, mogu uzet recimo novog  tracera 9 sa full opremom, i brdo kila janjetine u ovogodišnjim đirevima
 
črnomerec said:
il reci frendu da ga da za6, pošto za te pare kaj misli, mogu uzet recimo novog  tracera 9 sa full opremom, i brdo kila janjetine u ovogodišnjim đirevima

Bojim se da je malo tvrdoglav po pitanju cijene  :mrgreen:
Cijena bi bila OK da nema davanja, odnosno da su do 1k€, ali kako je NEvo izracunao, nije neka sreca  :shock:
Jbg... Lijepa nasa... Treba nahraniti drzavni proracun  :embarrassed:
 
... ma nebi to kupio, super je motor, ali je vec malo retro naspram zadnje izaslih modela
 
črnomerec said:
... ma nebi to kupio, super je motor, ali je vec malo retro naspram zadnje izaslih modela

Retro je in  :mrgreen:
Salu na stranu, slazem se, odlican je bajk, ali bome je i mene sokiralo kolika su davanja...
Kad sve zbrojis, uz porez na promet jer vlasnik je privatna osoba, za manje vise iste novce ide i Srkijev bemve, oglasen dolje nize, a to ne ide u istu recenicu...
A jesam trgovac...  :mrgreen:
 
Cijena PPMV nije 13000 kn nego oko 9500 ako je prva rega svibanj 2016.
Iako.
Ovo bi se možda prodalo kod nas za 9000 sa svime.
A frend se pravi pametan pa misli to prodat tu za 11000 sa prepisom. Pametan neki lik.
Kaj u Mađarskoj ne proda za 9500?
Kaj nije to više vjerojatno?
Il stavi na neki EU oglasnik i cilja na kupce iz država koje nemaju trošarine?
Možda zato kaj se takav model nađe za 8000.

Mislim. Da je samo cijena izražena i da je 15000 nebi napisao riječ.
Al kad se prodaje pod neku priliku, daj me nemoj zekat pekat.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 
Kaj nema EDIT-a na tapatalku?

Evo malo ispod Srki prodaje S1000R za 1000€ više. A to je motor za ovo. :mrgreen:

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 
mario #8 said:
Kaj nema EDIT-a na tapatalku?

Evo malo ispod Srki prodaje S1000R za 1000€ više. A to je motor za ovo. :mrgreen:

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

pametno zboriš!😂




Srki
 
NEvo je napisao 13000 minus 20%, ne 13000...

Oglasen je u Madjarskoj za tih istih 9500, ali motor je tu a ne gore, pa je malo nezgodno prodat na taj nacin...
Ne znam jel ti poznata cijena novog u HR iz 2016? Ako ne, napisat cu opet - 92000 kn bez ikakve opreme. Ako uracunas opremu od cca 2k€, dolazis do cifre od nekih 107000 kn, sto je nekih 14400 €.

Godina dana star, 10 kkm, u beprijekornom stanju, za 11k€ meni ne zvuci lose jer je to negdje cca 25% ispod cijene novog i nije bas da nije prilika, pogotovo za one koji traze takav motor jer ih vise nema.
S obzirom da ljudi za 10 godina stare motore traze vise od 50% vrijednosti novog (uzmi bilo koji Z750 ili slicno od 2007 pa na vise), ne vidim u cemu je problem s ovom cijenom osim u cinjenici da drzava dere vise nego sto treba sto stvarno nisam znao do sad...

Srkijev motor je prilika za nekog tko trazi takav motor, sto jest jest, tu nema rasprave. Ali onaj tko gleda CBF 1000, nece mu na pamet pasti da gleda S1000R, i obrnuto.
Druga klijentela...

Eto, sad se vracam u trgovacki mod  :mrgreen:
 
Napisao post pa pobrisao, nebitno stvarno.

Sorry na offu i sretno u prodaji.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 
Dobro, je li motor proizveden 2012-te ili 2016-te?  :misli: