P: HONDA TRANSALP - prvi lak, tvorničko stanje, servisna, + dodatna oprema

---GPZ---

New member
Honda XL600V - Transalp 600 - 1999. zbilja sve kako sam opisao niže. Iskoristite priliku.

Zadnja godina "najljepše" generacije Transalpa.
Model 97-99 sa tri diska, originalno tvorničko stanje uz dodatnu opremu, tri kofera(brzo skidanje na klik sa ključem), touring vizir, crash bar.

Servisna knjižica, potrošni dijelovi uvijek samo originalni, čak lanac i lančanici original, filteri zraka, ulja, kočione pločice, sajle, ništa nikad zamjensko, samo originalno, slike i računi u prilog.

Općenito:
- mašina perfektna
- originalni kilometri
- stanje izvana bez šminkanja, prvi lak, sve tvornički
- motor redovno održavan
- tank bez hrđe
- sve ispravno
- ulje i filter zamjenjeno 19.11.16.
- plocice original zamjenjene prije 1000km
- sajla kvacila takodjer original isto mjenjano kad i plocice
- gume nove čekaju ugradnju, već se polako sprema za proljeće
- nove pojacane zracnice
- uz motor dolazi i originalni vizir, te sva oprema na njemu
- na motoru se ne štedi, stvarno sve najkvalitetnije od potrošnog materijala i dijelova, nikakve jeftine poluproizvode ne koristim

Dokumentacija:
- servisna knjižica
- računi jos od kupnje kad je bio nov
- računi od ugrađivanih dijelova + stari dijelovi
- rezervni ključevi motor + koferi
- registriran do 29.06.2017.


Ne prodajem jer moram, niti bih ga htio prodati bezveze. Htio bih kupit dosta rijedak auto, pa dok je on na prodaju i Honda je. Znaci paralelno se motor sprema za sezonu i odrzava radi sebe jer se mislim malo vise vozit ove godine, no ako postoji kupac dok mi to odgovara, a trenutno bi mi pasalo da se proda, nazovite.

http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/honda-xl600v-transalp-600-oglas-21018326
 
I mene ozbiljno zanima pa ako bi autor bio voljan poslati koju sliku na pm ili obnoviti oglas, mozda se i proda naravno ako vec nije