P: Knox Urbane Pro Shirt jakna

Status
Not open for further replies.
Zanimljiv komad robe. šteta što je XXL... Jedino ak se hoćeš mijenjat za moju Urban jaknu. :mrgreen:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: marac_zg
Zanimljiv komad robe. šteta što je XXL... Jedino ak se hoćeš mijenjat za moju Urban jaknu. :mrgreen:

Kako nisam dobio onaj info da je odgovor postan na ovu temu ? :eek:

Što se veličine tiče, taj XXL je ustvari u odnosu na druge proizvođače XL ili čak i L.
Recimo, Spidi jaknu inače imam XL, a Klim L.
 
Morao si dobiti, valjda si preskočio. :p
Znam za veličinu, imao sam njihovu Cross shirt, prva je bila XXL, treća mislim L. Problem je što taj dio robe mora biti jebeno uzak da izgleda normalno a pogotovo da se tako i ponaša u vožnji.
 
A gle, nije da mi baš treba ali sam uvijek za trampu. Dam ti krasnu jaknu koju možeš nositi i na šetnji po špici... iako znam da pri tom ja pušim jer moja je upotrebljiva a tvoja šminka. :mrgreen:
 
Ali je jebena šminka. :mrgreen:
Sad si mi bacio bubu u uho sa ovom trampom, morat ću razmisliti o tome, neloša ti je jakna. :cool::mrgreen:
 
Samo polako, nigdje nam se ne žuri.... pogotovo jer je moja bolja za zimu koja još traje. :mrgreen:

Šalim se ali vidim da nikom nije hitno pa kad razmisliš, i ako ti bude zanimljivo, ulovimo se jedan dan na probi dosadašnjih a vjerojatno i budućih nekretnina. :mrgreen:
 
Hvala na ponudi, ali ništa od trampe, maloprije sam prodao jaknu. 💪
Ali fakat je predobra jakna, skoro sam odustao od prodaje i otišao na dijetu. :mrgreen:
 
A gle, nije bas da se cesto dogodi da mi oko zapne za nekaj u oglasniku. 😄
Ako uzimas novu, uzmi Zephir i broj manju. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: marac_zg
Status
Not open for further replies.