P: Kompjuter

bebeli

Well-known member
Na prodaju računalo korišteno za Photoshop i lagani gaming (CS:GO, Quake, Trackmania)

Počišćen i poslan na servis gdje je na CPU i GPU zamijenjena pasta i na GPU stavljeni novi termalni padovi i spreman je za novog vlasnika
Komp je u ovoj konfiguraciji od kad je kupljen..
Nije nikad rudario ili nešto slično.

Specifikacije:
CPU: Intel I5 4670 3.8Ghz
GPU: ZOTAC 1060 6GB AMP! Edition
MOBO: MSI H97
RAM: 16GB 1600Mhz
SSD: 250GB
HDD: 1TB
PSU: 600w

Računalo ima i CD pržilicu.
Tih i hladan pri radu.

Cijena: 3200kn fiksno i bez zamjena.

Besplatna dostava ZG, KC, ČK
 

Attachments

  • gaming-racunalo-gtx-1060-6gb-slika-166768175.jpg
    gaming-racunalo-gtx-1060-6gb-slika-166768175.jpg
    33.1 KB · Views: 0
  • gaming-racunalo-gtx-1060-6gb-slika-166768180.jpg
    gaming-racunalo-gtx-1060-6gb-slika-166768180.jpg
    94.7 KB · Views: 0
  • gaming-racunalo-gtx-1060-6gb-slika-166768181.jpg
    gaming-racunalo-gtx-1060-6gb-slika-166768181.jpg
    83.7 KB · Views: 0
  • gaming-racunalo-gtx-1060-6gb-slika-166768173.jpg
    gaming-racunalo-gtx-1060-6gb-slika-166768173.jpg
    92.2 KB · Views: 0
  • gaming-racunalo-gtx-1060-6gb-slika-166768172.jpg
    gaming-racunalo-gtx-1060-6gb-slika-166768172.jpg
    80.9 KB · Views: 0
Dobar sastav...nije los...ja sam slozio Asusa,malo jace,doslo me je oko 5.000 kn,sve,al rastura sve,inace da je to kupiti,ispod 8-9000kn nema ni slicno...
to je ok cijena,kome treba bolji kompic,i da vjeruje da je tako...
 
  • Like
Reactions: bebeli
Dobar sastav...nije los...ja sam slozio Asusa,malo jace,doslo me je oko 5.000 kn,sve,al rastura sve,inace da je to kupiti,ispod 8-9000kn nema ni slicno...
to je ok cijena,kome treba bolji kompic,i da vjeruje da je tako...
Ja sam zbog posla prešao na Macbook pa se financijski oporavljam od izdatka od 20 soma:mrgreen:
 
Dobar sastav...nije los...ja sam slozio Asusa,malo jace,doslo me je oko 5.000 kn,sve,al rastura sve,inace da je to kupiti,ispod 8-9000kn nema ni slicno...
to je ok cijena,kome treba bolji kompic,i da vjeruje da je tako...
Ne ulazim u traženu cijenu, ali nije to baš tako kako si napisao. Netko tko se ne razumije u računala bi iz ovoga što si napisao mogao shvatiti da dobiva skoro novo računalo za trećinu novaca koliko košta novo...
Kada je bilo novo nije bilo loše, ali niti onda nije baš rasturalo sve.

lp
Ivan
 
procitaj brajo malo bolje,pise da moje rastura sve...a ovaj da je sasvim OK...
 
Ajmo 2800kn
Uveselite svoje najmlađe i kupite si mir :mrgreen:
 
Imam 4GB rama manje i i5 generaciju stariji ali nešto jaču grafičku i platio sam to 2200 kn prije više od godinu dana .. :D

znači po toj logici danas mogu dobiti puno više jer je comp stekao radno iskustvo kod mene ... :D
 
  • Like
Reactions: limun
btw .. u oglasu ti piše da je CPU: Intel I5 4670 3.8Ghz ... a u scrn shootu ti piše da je CPU: Intel I5 4670 3.4Ghz .. :)
 
procitaj brajo malo bolje,pise da moje rastura sve...a ovaj da je sasvim OK...
Čitam - "ja sam slozio Asusa,malo jace,doslo me je oko 5.000 kn,sve,al rastura sve,inace da je to kupiti,ispod 8-9000kn nema ni slicno"

Brajo, za 5.000 kuna kupiš tek pošteni procesor, a ne cijelu konfiguraciju... Razlika između novog i5 (10. generacija) i ovog iz 2013. (4. generacija) koji se prodaje je nebo i zemlja, a ni novi i5 nije vrhunac tehnologije...
Uostalom, nije ti to v-strom 650 da rabljeni košta kao novi i da rastura sve...

Prodavaču sretno s prodajom i isprika što mu jebem po oglasu, ali stari komad hardvera toliko ne vrijedi, radije doniraj nekoj udruzi/školi, pokloni nećaku ili nekome klincu kao prvo računalo... Napraviti ćeš dobro djelo, i uštedjet ćeš si vremena... Jedino što tu koliko toliko vrijedi je grafička, i to samo zato jer je cijena novima raste...

Za malo više novaca kupi se komparativno jednako računalo, ali novo s garancijom.


lp
P
 
Ne kuzim,al OK...
 
btw .. u oglasu ti piše da je CPU: Intel I5 4670 3.8Ghz ... a u scrn shootu ti piše da je CPU: Intel I5 4670 3.4Ghz .. :)
To sam s neta prepisal (max frequency boost)
Imam 4GB rama manje i i5 generaciju stariji ali nešto jaču grafičku i platio sam to 2200 kn prije više od godinu dana .. :D

znači po toj logici danas mogu dobiti puno više jer je comp stekao radno iskustvo kod mene ... :D

Gle to ti je ko Z750 ili Fazer, cijenu generira ponuda i potražnja jbg. Koju grafičku imaš točno?
 
Prodavaču sretno s prodajom i isprika što mu jebem po oglasu, ali stari komad hardvera toliko ne vrijedi, radije doniraj nekoj udruzi/školi, pokloni nećaku ili nekome klincu kao prvo računalo... Napraviti ćeš dobro djelo, i uštedjet ćeš si vremena... Jedino što tu koliko toliko vrijedi je grafička, i to samo zato jer je cijena novima raste...

Za malo više novaca kupi se komparativno jednako računalo, ali novo s garancijom.


lp
P
Nema problema, nemam problema s komentiranjem, pogotovo kad znam kaj prodajem. S novim komponentama ne možeš složiti takav(tj bolji) komp ispod 4500-5000 soma kn. Cijenu formiram prema stanju na tržištu i komp istih specifikacija nema na njuški ispod 3400kn tak da mislim da sam ok s te strane.
Nećaku sam već prepustio konfiguraciju sa GTX 1070 :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: pivko11
Ajmo 2500kn, ako nejde za te pare, onda budem ga stvarno doniral 😄
 
Bilježim se za donaciju...
Obećajem da ga neću raskopati u dijelove, nego ću ga maziti i paziti nadalje, kako i zaslužuje...
 
  • Like
Reactions: bebeli