P:Kozna jakna dainese,novo

zweitakt

Member
prodajem potpuno novu i nenosenu jaknu dainese, vel.52, podstava na skidanje,protektroi,cif....itd, prilazem i slike








nisam bas za zamjene,tel:099/8199100
cijena 2500,00kn
 
bump
moguca zamjena za iphone6 ili iphone 6s
 
bump?
kaj niko ne treba novu jaknu,ponudite nekaj?
ja bi recimo akrapovice za shivera i onda ja nadoplatim prema potrebi... :mrgreen:
 
Znam da je nova i znam da je firma, ali da bi ti se javio iole ozbiljan kupac, trebao bi promijeniti prednju brojku u cijeni sa 2 na 1.  :mrgreen:
Sto se slika tice, pri pokusaju otvaranja izbacuje mi ovo, tako da nije lose da i na tome poradis... (y)
 
evo opet slika(druga i treca su bile ok)valjda sad valjaju,a kaj se tice cijene,nebum ju daval za dzabe,jakna je nova i nikad nosena,moze biti jeftinija nego u trgovini 20-30 pa i 40%,ali bas u pola cijene,to nebu islo.
ako vec netko gleda oglas sa dainese jaknom,onda valjda zna kaj hoce,ja sam recimo znao kaj hocu i nisam trazil prodavaca da mi da jaknu za pol cijene..... :mrgreen:

2cd8ths.jpg

5nn97k.jpg

euekc9.jpg





 
zweitakt said:
...kaj se tice cijene,nebum ju daval za dzabe,jakna je nova i nikad nosena,moze biti jeftinija nego u trgovini 20-30 pa i 40%,ali bas u pola cijene,to nebu islo.
ako vec netko gleda oglas sa dainese jaknom,onda valjda zna kaj hoce,ja sam recimo znao kaj hocu i nisam trazil prodavaca da mi da jaknu za pol cijene..... :mrgreen:

Niti sam kupac za konkretnu jaknu, niti skidam cijenu. Jednostavno, citajuci usput oglase komentiram tvoj post vezano za nezainteresiranost potencijalnih kupaca.
Ponuda moto opreme, posebno jakni po oglasima i Jebaju je ogromna, a po meni Dainese je precijenjeno ime, koje ne nudi nista vise od nekih drugih renomiranih, ali ne toliko skupih proizvodjaca.
U svakom slucaju-sretno s prodajom.  (y)
 
Gato said:
Niti sam kupac za konkretnu jaknu, niti skidam cijenu. Jednostavno, citajuci usput oglase komentiram tvoj post vezano za nezainteresiranost potencijalnih kupaca.
Ponuda moto opreme, posebno jakni po oglasima i Jebaju je ogromna, a po meni Dainese je precijenjeno ime, koje ne nudi nista vise od nekih drugih renomiranih, ali ne toliko skupih proizvodjaca.
U svakom slucaju-sretno s prodajom.  (y)

po tekstu,nisam te ni dozivio kupcem
vjerujem da je ponuda ogromna,ali ja se ipak radije vozim u dainese opremi nego u jaknama sa jebaja na kojima pise dajneze,a mislim da nisam jedini sa tim stavom,pritom postujuci i sva druga razmisljanja... (y)
 
pa zbog prodaje te covijek pito visinu tezinu da usporedi velicinu... valjda!?  :misli:
 
degliorsi said:
pa zbog prodaje te covijek pito visinu tezinu da usporedi velicinu... valjda!?  :misli:

  (y)
Da inace tako pitam ljude za mjere cisto iz zabave....
 
Taj broj u daineseu je do 180-max 183 cm zavisi od dužine trupa i do max 85kg
 
degliorsi said:
pa zbog prodaje te covijek pito visinu tezinu da usporedi velicinu... valjda!?  :misli:

znam kolega,znam,trebal sam smajlica staviti iza... :D
pise broj na etiketi od jakne,a pise i da je nenosena,tak da moje dimenzije nemaju bas neke prevelike koristi,ali plastik je bil dost precizan
 
Johnny047 said:
Onda Dainese 54 za tebe...

Prije 56, svi ovi modeli koji ulaze u racing modele su dosta uski. Ako imaš muška ramena i ruke a ne ko ovi današnji "muškarci" nećeš stati u 54
 
zweitakt said:
vjerujem da je ponuda ogromna,ali ja se ipak radije vozim u dainese opremi nego u jaknama sa jebaja na kojima pise dajneze,a mislim da nisam jedini sa tim stavom,pritom postujuci i sva druga razmisljanja... (y)

Slazem se (y), a pod ponudom na Jebaju nisam ni mislio na kineske i ine kopije i poluproizvode. :wink:
 
ajd malo bump... :D