P/M: Hyosung GT650

StickyFingers

Well-known member
Oct 15, 2019
657
282
63
Zagreb
Bok,

iako je oglas na već neko vrijeme "gore", mislim da sam sad spreman otvoreno ponudit Noćnu Pticu i na forumu...

Ugl, više manje sve info na linku: https://www.index.hr/oglasi/hyosung-gt650/oid/2419465

Moguće zamjene za sport/sporttouring od 750 pa na dalje.. no preferiram da datum proizvodnje nije stariji od recimo 2006... Moguća nadoplata.. Možda eventualno neki veći nejked ili putni enduro (V-Strom isključen ;) )

Dolazi bez ikakve dodatne opreme, nemojte se čudit što je zmazan na slici, jednostavno sam nesposoban oprat i motor i auto kak se spada, valjda te to ide kad si karizmatičan, dobar s ključem 13 i lemilicom...
Za više info, pišite ili zovite.

P.S. Ak ste vidli sličan motor i lika kak spava pokraj njega, to sam bio ja :)

EDIT: za forumaše naravno, odjeljivi dio financija za dio puta, pivu i čevape ili pljesku... ovi s frapačinima i palačinkama ne mogu kupit motor...

Last edited:
  • Like
Reactions: BM0021

StickyFingers

Well-known member
Oct 15, 2019
657
282
63
Zagreb
BUMP... Oglas je update-an (motor u međuvremenu nabrao koji hladni kilometar...). I dalje aktualne zamjena za VFR, Z750S, Futuru ili slično... Moguće i za neki automobil jer se moja bolja polovica boji vozit čaćin auto a ja iz principa isti ne želim vozit pa jbg... Nadoplate u oba smjera funkcioniraju, sve je stvar dogovora...

StickyFingers

Well-known member
Oct 15, 2019
657
282
63
Zagreb
BUMP, akcijska cijena 2 i 700 narednih dana, za jednoga sam baš zagrijan pa dok se ne proda... kupcu na poklon nove gume a piva se već hladi...

StickyFingers

Well-known member
Oct 15, 2019
657
282
63
Zagreb
Evo i linkića... https://www.index.hr/oglasi/hyosung-gt650-moguca-zamjena/oid/2832857

A sad vidim i da nije razjašnjeno, kozmetički nedostaci odnose se na riseve od privjeska za ključeve i moje neopreznosti pri sjedanju na motor (sitni risevi po rezervoaru) te nisu tipa "prevrnul mi se u garaži"...

EDIT: siva traka bila je privremeno "majstorsko" rješenje, nedavno nakon fotografija stavljen je normalan gumeni štitnik rezervoara...