P/M: Hyosung GT650

StickyFingers

Well-known member
Bok,

iako je oglas na već neko vrijeme "gore", mislim da sam sad spreman otvoreno ponudit Noćnu Pticu i na forumu...

Ugl, više manje sve info na linku: https://www.index.hr/oglasi/hyosung-gt650/oid/2419465

Moguće zamjene za sport/sporttouring od 750 pa na dalje.. no preferiram da datum proizvodnje nije stariji od recimo 2006... Moguća nadoplata.. Možda eventualno neki veći nejked ili putni enduro (V-Strom isključen ;) )

Dolazi bez ikakve dodatne opreme, nemojte se čudit što je zmazan na slici, jednostavno sam nesposoban oprat i motor i auto kak se spada, valjda te to ide kad si karizmatičan, dobar s ključem 13 i lemilicom...
Za više info, pišite ili zovite.

P.S. Ak ste vidli sličan motor i lika kak spava pokraj njega, to sam bio ja :)

EDIT: za forumaše naravno, odjeljivi dio financija za dio puta, pivu i čevape ili pljesku... ovi s frapačinima i palačinkama ne mogu kupit motor...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: BM0021
BUMP... Oglas je update-an (motor u međuvremenu nabrao koji hladni kilometar...). I dalje aktualne zamjena za VFR, Z750S, Futuru ili slično... Moguće i za neki automobil jer se moja bolja polovica boji vozit čaćin auto a ja iz principa isti ne želim vozit pa jbg... Nadoplate u oba smjera funkcioniraju, sve je stvar dogovora...
 
BUMP, akcijska cijena 2 i 700 narednih dana, za jednoga sam baš zagrijan pa dok se ne proda... kupcu na poklon nove gume a piva se već hladi...
 
Evo i linkića... https://www.index.hr/oglasi/hyosung-gt650-moguca-zamjena/oid/2832857

A sad vidim i da nije razjašnjeno, kozmetički nedostaci odnose se na riseve od privjeska za ključeve i moje neopreznosti pri sjedanju na motor (sitni risevi po rezervoaru) te nisu tipa "prevrnul mi se u garaži"...

EDIT: siva traka bila je privremeno "majstorsko" rješenje, nedavno nakon fotografija stavljen je normalan gumeni štitnik rezervoara...
 
slab si ti trgovac kad nemaš aktivnih linkova, fb marketplace i grupe su trebale već gorit ako misliš prodat motornog huaweia
 
Ma, u principu ne prodajem već dulje vrijeme, al kad se pojavi nešt zanimljivo, zaigra me... pa ono, app
 
Koja je cijena, godiste i kilometri?
 
jebat ga, na pivi sam pa će oglas pričekat neki drugi dan... 2012 godina, EFI model, Šper regler, novi lanc, manje od 25 soma km, cijena ovak odokativno 2700 ojra...
 
Evo, napokon sam si dao vremena za uploadat 3 nov fotke i napravit pošten oglas...
Snižena cijena za nadolazeću razmjenu nuklearnih poklona...