P-Nove diskove prednji i zadnji + nove plocice

Branko-ST

Well-known member
Prodajem- prednji disk Braking sa prednjim plocicama Braking za Hondu Dominator (pase i na druge motocikle)- Novo

Zadnji disk Ferodo sa Breking plocicama za Hondu Dominator (pase i na druge motocikle)-Novo

Cijena 800kn

http://www.njuskalo.hr/moto-dijelovi-ostali/prodajem-prednji-zadnji-disk-plocice-oglas-22567344
 
750kn sve igra,kartica, kombinacija mx oprema za klinca 28 (cizme 40)....
 
700kn
 
EnduroLab said:
Prije ces kupit motor nego to prodat... :mrgreen:

ide i opleteno crijevo za 700kn  :jesus:
 
jos nije prodano, sa glupim upitima u pojedinacnoj cjeni nemojte,prodajem u kopletu a ne po kalkulQlaciji pojedinaca di oce samo opleteno crjevo ili plocice pa ispadne da ja njima moram nadoplatit i dat trazeni dio :LOL:

Raspitajte se o cjenama i jos jedna napomena SVE SKUPA JE 700kn  :LOL:
 
Bez uvrede asu al kako ti spomenuh mnoge stvari nazalost kupio prije nego sam naletija na oglas. Slicno i kad sam te pita jel prodajes dominator da kazes cijenu - tvoj odgovor je bija "a sta ja znan" pa bi ja triba pogadjat ocu za vikend dolazit u st bez da imam pojma os ga prodavat ili koliko uopce trazis za njeg... tako sam te i sad lipo pita da sam kreiras cijenu za zadnji disk i pleteno crijevo i nitko te nije pitao nadoplatu ni spustanje cijene nego koliko trazis za to.
Lanac i lancanike imam nove zapakirane i trenutno se montiraju na motor
Prednji disk takodjer nov trenutno se montira
Plocice imas za brembo kljesta dok su kod mene nissin i usput greskom sam kupio set kakav imas i ti p+z tako da mi ne treba jos jedan set stvari koje mi ne koriste ni za sto. Tako da glupost nije bila pitat bi li proda to dvoje nego se pravit pametan kao da te neko to pita da mu das mukte.
 
ma nema ovo veze sa tobom,imam upita preko njuskala i telefonski pa sam napisa da se neponavlja jer ima pacijenata neopisivo.

a i zaboravija sam da sam ovdi objavija oglas  :LOL:

Dominatora nisam mislija prodavat al upala mi je prilika kupit malome noviji KTM SX65 i odma je otisa,stavis realnu cjenu i ode

 
Ok i kuzim da neces komadat...al eto ako ti uleti upit za prednji disk i plocice uputi ga na mene pa se mozda dogovorimo da uzmemo sve pa pripolovimo trosak a ti dobije punu cijenu i ode sve odjednom 👍