P:pride boksačke rukavice

plastikman

Member
Prodajem boksačke rukavice pride
Cijena u dućanu 292kn sa popustom ( puna cijena 365kn)
Moja cijena 200kn plus troškovi slanja
Rukavice su korištene par puta ( kćer se nije našla u borilačkim sportovima )
Dakle kao nove su i nemaju tragove korištenja
0992831978


Šifra oglasa na njuškalu 33311442
 
Kćer ti je mlađa ili starija ?!? ....

no no... pitam zbog veličine .. :p
 
Mlađa. Ali za bilo koju manju ruku ide. Nisu dječije rukavice nego ženske. Dosta je kćer velika za svoje godine
 
Mlađa. Ali za bilo koju manju ruku ide. Nisu dječije rukavice nego ženske. Dosta je kćer velika za svoje godine

malo te uvatilo u gir s razlogom ;)

Koja je "velicina" tezina unci 8,10,12,14,16,18? na cicak,vezivanje...... pa slikaj bar ako neznas postavit oglas,daj link sa neta....
 
  • Like
Reactions: mico
Stavio je slike na njuškalo .. ;)

Ali da, iz tog razloga sam pitao ... (y)
 
Mislim da su 10 unci, obično piše na njima ali na ovima ne piše a ja se više ne sjećam. Ili su 10 (95%) ili su 12( 5%)
 
malo te uvatilo u gir s razlogom ;)

Koja je "velicina" tezina unci 8,10,12,14,16,18? na cicak,vezivanje...... pa slikaj bar ako neznas postavit oglas,daj link sa neta....

Šta bi dite, početnik tribalo radit sa 8 unci rukavicama?
 
Šta bi dite, početnik tribalo radit sa 8 unci rukavicama?

Za pocetnika rukavice ni ne tribaju.
8 unci je meni bolje nego rukavice za vricu
Nakraju roditelj kupi a nerazumi se.
Za tvoju Informaciju u Italiji su se boksali mecevi sa 8 unci
 
Za pocetnika rukavice ni ne tribaju.
8 unci je meni bolje nego rukavice za vricu
Nakraju roditelj kupi a nerazumi se.
Za tvoju Informaciju u Italiji su se boksali mecevi sa 8 unci

Ne slažem se s tobom, zato sam te i pita šta bi dite, početnik, koje ne zna ništa o položaju šake i tehnici udarca tribalo radit sa manjim rukavicama.
Za početnika je rukavica i bandaža obavezna jer su to stvari koje štite šaku, zglob, dok se ne nauči pravilno udarat u vriču, fokusere, obranu, parry.
Na vriču se radi sa različitim težinama zavisi od trenažnog procesa di se radi ili na snazi, izdržljivosti, brzini.
To šta vrimenom, treningom, čoviku bolje sidnu pojedine veličine za specifićne stvari je normalno i slažem se s tobom.
 
Trenirati .. ;) i to kvalitetno ... (y)

Treniraju mala dica od 4 godine i sa 4oz rukavicama, to mi je poznato i jasno.
Isto tako mi je jasno di Plastikman piše da se radi o osobi koja je za svoj uzrast iznad prosjeka, i da su rukavice ženske a ne dječje i po tome sam zaključia da je to osoba koja već ima neku snagu, kilažu, pa su sukladno tome odabrali joj adekvatnu opremu da ne bi došlo do ozljede.
 
Ne slažem se s tobom, zato sam te i pita šta bi dite, početnik, koje ne zna ništa o položaju šake i tehnici udarca tribalo radit sa manjim rukavicama.
Za početnika je rukavica i bandaža obavezna jer su to stvari koje štite šaku, zglob, dok se ne nauči pravilno udarat u vriču, fokusere, obranu, parry.
Na vriču se radi sa različitim težinama zavisi od trenažnog procesa di se radi ili na snazi, izdržljivosti, brzini.
To šta vrimenom, treningom, čoviku bolje sidnu pojedine veličine za specifićne stvari je normalno i slažem se s tobom.

Lipo sam napisa da pocetnicima netribaju rukavice al kako ces nekome uzet clanarinu i za pocetak ga misec dana stavit da skakuce naprid nazad, sljedeci misec livo desno, pa neprid pa nazad... nema vise skole boksa ka prije di si na gumi kamiona skaka cili dan misec dana🤣
 
Za pocetnika rukavice ni ne tribaju.
8 unci je meni bolje nego rukavice za vricu
Nakraju roditelj kupi a nerazumi se.
Za tvoju Informaciju u Italiji su se boksali mecevi sa 8 unci


Kao prvo treniram godinama pa sam se ponadao da ću i dijete aktivirati na taj način. Veličine je kao prosječna cura od 20ak godina i rukavice su kupljene u dogovoru sa trenericom koja ju je trenirala a nije neki wananabe trener i boksač cura već jedna od naših najboljih boksačica.

Tako da 8/10 je totalno individualna stvar od osobe do osobe
 
Lipo sam napisa da pocetnicima netribaju rukavice al kako ces nekome uzet clanarinu i za pocetak ga misec dana stavit da skakuce naprid nazad, sljedeci misec livo desno, pa neprid pa nazad... nema vise skole boksa ka prije di si na gumi kamiona skaka cili dan misec dana🤣
Ako uz rad nogama usklađuješ odmah i rad rukama dobiješ jako dobru koordinaciju pokreta. A sukus toga je na kraju treninfa 10ak minuta pokreat sa laganim udarcima u vreću da se zaključi trening ( više na samom početku psihološki znači )
A i nije isto grupni trening gdje si ti na 15 ako ne i više polaznika i trening 1/1 koji sam ja plaćao kćerki.

A i općeniti sud bez da znaš išta o djetetu je sranje i tlapnja s tim da je ovo na kraju svih krajeva oglas za rukavice a ne boksački kružok.
 
Ako uz rad nogama usklađuješ odmah i rad rukama dobiješ jako dobru koordinaciju pokreta. A sukus toga je na kraju treninfa 10ak minuta pokreat sa laganim udarcima u vreću da se zaključi trening ( više na samom početku psihološki znači )
A i nije isto grupni trening gdje si ti na 15 ako ne i više polaznika i trening 1/1 koji sam ja plaćao kćerki.

A i općeniti sud bez da znaš išta o djetetu je sranje i tlapnja s tim da je ovo na kraju svih krajeva oglas za rukavice a ne boksački kružok.

Pocetnik nama sta raditi na vrici.
Da trenirate znali bi sta prodajete a ja sam vam tija pomoc da popravite oglas.
Slucajno sam i ja boksa 15godina pa neki kuki razumim da je danas svako trener 🤣
 
Pocetnik nama sta raditi na vrici.
Da trenirate znali bi sta prodajete a ja sam vam tija pomoc da popravite oglas.
Slucajno sam i ja boksa 15godina pa neki kuki razumim da je danas svako trener 🤣
Trenirati i bit trener nije isto.