P: računalo + monitor

Kaze hpexpress 43 kuna a obican paket 23kn, stavio sqm 5-10kg tezina
 
einstein said:
Idemoooo, zadnja najzadnjija 500kn ide sve  (y)

Moze na 5 rata?  :mrgreen:

Mozda bi ga ja uzeo...
Sutra ili u petak cu znat pa ti javim
 
Danas je punih 6 mjeseci kak je računalo plaćeno. Osim nekoliko SMSova, računala još nisam vidio. Niti vraćenih novaca, od 11. mjeseca prošle godine :palacdolje:
 
Skripter said:
Danas je punih 6 mjeseci kak je računalo plaćeno. Osim nekoliko SMSova, računala još nisam vidio. Niti vraćenih novaca, od 11. mjeseca prošle godine :palacdolje:
Ima li sanse doci do podataka od ovog krasnog gospodina,zna li ga itko na forumu.Ne mozes virovati kakvih degenerika sve ima :(

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
Frajer više ne piše na forumu od studenog prošle godine. Iako piše "zadnja aktivnost" 3.5.2018.

Možebit da ga više nema?
 
koji oksimoron; hrvatina iz pule s jna tetovažom :LOL: mislim da sam i ja nekoć davno s njim dogovarao neku spool ili spyke jaknu, također za 600 kn, ako me pamćenje služi, na sreću na kraju ništ od toga nije bilo :mrgreen:

skripteru imam prijedlog, ajmo mi lijepo jedan petak poslije posla zapaliti pyle, odraditi plominku, umočiti jaja u slanoj vodi (samo ne u puli), povedemo i mateka kao logističku podršku, a možda nam ponudi i smještaj, a tih 600 kn + kte, putne troškove i naknadu za duševnu bol popijemo i pojedemo na putu doma :mrgreen:
 
ime prezime i lokacija sve poznato

meni bi problem bilo dojti dole z dkratijom (ne nisam strahu da nebu došel) nek mi bu rit otpala na trkačem sicu jebao majku svoju ....

hešteg #batibokmatericiganu #trebagazbiti
 
Igoreta said:
Frajer više ne piše na forumu od studenog prošle godine. Iako piše "zadnja aktivnost" 3.5.2018.

Možebit da ga više nema?
                To ak ne piše ne znači da se do njega ne može doći . Osobno bi si dal truda ,zanemaril tih šesto kuna i našel dotičnog gospodina .A onda bi mu odrapil takvu šljagu da bi mu trajala do Božića ,ćisto satisfakcije radi . (y) :021:
 
Igoreta said:
Frajer više ne piše na forumu od studenog prošle godine. Iako piše "zadnja aktivnost" 3.5.2018.

Možebit da ga više nema?

Kako ga nema, pa nije ispario... :misli:?
MORA ga negdje biti, samo treba potražiti. :mrgreen: (y)
 
bonaca said:
koji papak... ovo nisam očekivao na ovom forumu..

Događalo se i prije, ne puno ali se događalo. A stvarno nije u redu :no:
 
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Meni trebala neka lova sjest i nije...t
Tak da nisam uzeo...
 
ja sam prošli vikend htio uzeti novi tuono 1100 ili 1290, ali mi nije sjela lova od eurođekpota koji nisam igrao :?
suosjećam s danijem po prvi puta 8)
 
Jesi bar kaparu ostavio?

Ono, kad dobiš (odigraš) pa da odma drugi dan odeš u dućan i odpeljaš?
:jesus:

A ovo da suosjećaš s danijem, i ja s tobom sinko...  :mrgreen: