P: Rev'it Airwave 3 Black - L

pivko11

Active member
Prodajem novu tekstilnu ljetnu jaknu. Doslovno nošena jednom do posla i nazad, sveukupno 70-ak km.
Na žalost mi je zeru premala... jbga, on-line naručivanje...
Mislim da bi za nekoga visine 180-183cm bila taman...
Ima i Rev'it Seesoft backprotector, ide s jaknom...

Okvirno 1.600 novaca

lp
P
 
Na motocardu je ispod 1400,daj razumnu cijenu i uzet cu je
 
Baš sam provjerio prije stavljanja oglasa, na motocardu je cijena 209€ i na fc-moto 220€... bez protektora.

Koliko nudiš?
 
Motocard 187,protektor nisam gledo jer ih ne koristim,no problemo,ti prodajes i biras cijenu👍
 
OK, pa pitam te koliko nudiš... Bez protektora ako ti ne treba...
Samo ne razumijem kako ti vidiš cijenu 187, a ja 209... jel se može neki popust dobiti tamo da ja ne znam?
 
U e 183
 

Attachments

  • Screenshot_2022-06-09-11-34-12-558_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
    Screenshot_2022-06-09-11-34-12-558_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
    522.9 KB · Views: 0
OK, pa pitam te koliko nudiš... Bez protektora ako ti ne treba...
Samo ne razumijem kako ti vidiš cijenu 187, a ja 209... jel se može neki popust dobiti tamo da ja ne znam?
Ja bi Črnome prodao i za 150 €, ionako neće stat u nju...zajebi ga :mrgreen:
 
Je, ali u UK... Možeš se prebaciti da si u Vanuatu, UAE ili Turskoj pa bude još jeftinije - 144£ iliti 173€
Ali za Hrvatsku je cijena 209€...

Napisao sam da je cijena 1.600kn otprilike i sa protektorom koji je samostalno cca 300kn...
Provjerio sam na Motocard i fc-moto prvu cijenu koju vidim kad otvorim webshop i ona je 209 odnosno 220 € bez protektora. Apsolutno je moguće da negdje postoji jeftinije i možemo se dogovoriti, ipak nije iz dućana, ali ovakvo muljanje s promjenom lokacije da ti baca cijenu s nižim porezom je baš lame...

lp
P
 
  • Like
Reactions: ODST
Je, ali u UK... Možeš se prebaciti da si u Vanuatu, UAE ili Turskoj pa bude još jeftinije - 144£ iliti 173€
Ali za Hrvatsku je cijena 209€...

Napisao sam da je cijena 1.600kn otprilike i sa protektorom koji je samostalno cca 300kn...
Provjerio sam na Motocard i fc-moto prvu cijenu koju vidim kad otvorim webshop i ona je 209 odnosno 220 € bez protektora. Apsolutno je moguće da negdje postoji jeftinije i možemo se dogovoriti, ipak nije iz dućana, ali ovakvo muljanje s promjenom lokacije da ti baca cijenu s nižim porezom je baš lame...

lp
P
Tu cijenu dobijem na mail,pošto redovito uzimam od njih,prije metar dana došle dainese tenisice po cijeni koja mi je bila na mailu,tako i ova jakna
 
Je, ali u UK... Možeš se prebaciti da si u Vanuatu, UAE ili Turskoj pa bude još jeftinije - 144£ iliti 173€
Ali za Hrvatsku je cijena 209€...

Napisao sam da je cijena 1.600kn otprilike i sa protektorom koji je samostalno cca 300kn...
Provjerio sam na Motocard i fc-moto prvu cijenu koju vidim kad otvorim webshop i ona je 209 odnosno 220 € bez protektora. Apsolutno je moguće da negdje postoji jeftinije i možemo se dogovoriti, ipak nije iz dućana, ali ovakvo muljanje s promjenom lokacije da ti baca cijenu s nižim porezom je baš lame...

lp
P
Meni ispadne i manje nego li je črnomerec napisao.
Hrvatska (ne otoci) i euri.
 

Attachments

  • rev.JPG
    rev.JPG
    72.4 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: pivko11
To je tako,prodavacu paše najviša,a kupcu najmanja cijena😁
 
Meni ispadne i manje nego li je črnomerec napisao.
Hrvatska (ne otoci) i euri.
Hvala što si mi skrenuo pozornost... očigledno postoji neki popust "na blagajni"...
Kao što sam napisao; Provjerio sam na Motocard i fc-moto prvu cijenu koju vidim kad otvorim webshop i ona je 209 odnosno 220 € bez protektora

Može 1.450 s protektorom, 1.300 bez...

lp
P
 
To je tako,prodavacu paše najviša,a kupcu najmanja cijena😁

Naravno, tako je uvijek. Samo ne razumijem da me tu jebeš da "svima" skinem cijenu zato jer ti imaš neki dodatni popust na mailu.
Dva puta sam napisao da daš ponudu ako si zainteresiran, ali ništa ne nudiš...
I onda će neki potencijalni drugi kupac misliti da je cijena koju si ti stavio cijena za bilo koga na tom webshopu, a nije.

dr.o je stavio screenshot cijene u košarici s popustom koji očigledno svi mogu dobiti i to je OK... ja do tog koraka nisam došao, skidam cijenu sukladno tome jer mi ne treba jakna koja mi ne paše stajati u ormaru...

lp
P
 
  • Like
Reactions: dr.o
Naravno, tako je uvijek. Samo ne razumijem da me tu jebeš da "svima" skinem cijenu zato jer ti imaš neki dodatni popust na mailu.
Dva puta sam napisao da daš ponudu ako si zainteresiran, ali ništa ne nudiš...
I onda će neki potencijalni drugi kupac misliti da je cijena koju si ti stavio cijena za bilo koga na tom webshopu, a nije.

dr.o je stavio screenshot cijene u košarici s popustom koji očigledno svi mogu dobiti i to je OK... ja do tog koraka nisam došao, skidam cijenu sukladno tome jer mi ne treba jakna koja mi ne paše stajati u ormaru...

lp
P
Jel ima kuku?
 
Neznam koliko si dugo na forumu,ali to je uobicajni protokol kad neko stavi oglas 😁,stavis na njušku i prodaš,tamo te niko nebu jebal😉
 
  • Haha
Reactions: pivko11