P: Suzuki GSXR 1000 K7

Status
Not open for further replies.
Cisto informativno.. netko je nekom "uvalio muda pod bubrege" tj prica nikad nije bio na podu ne drzi vodu

strgan ti je granicnik na mostu (mislim desni), maska je lakirana, i rep ti ne od k8.
Na desnoj strani tanka je bila nekakva zvijezda karbonska jer je i tank popravljan i to lose jer osjetis pod prstima razliku lijeve i desne strane (barem je tako bilo dok sam ga ja gledo prosle godine u zelini)

Kolko je vlasnika promjenio od onda i je li ga netko doveo u red stvarno ne znam, moguce. Samo ocito su ti prodali pricu da je netaknut..  :palacdolje:
 
registracija je na motoru... moze se provjeriti sve o karambolu i dali je motor bio u zidu ili autu.
zato i pise u oglasu da se dodje slobodno motor pogledati ako treba i 5 sati ga gledaj i proucavaj sto se mene tice.

a na dezurne kriticare koji voze drloge i nemaju pametnijeg posla nego procjenjivati motocikl na temelju oglasa uopce ne treba trositi vrijeme.

za razliku od nekih ovdje postoje i ljudi koji se vole brinuti za svoj motocikl pa ga i najmanja sitnica smeta pa tako i podrapan sic i naruce novi i to navedu u oglasu pa ga se ismijava .
 
Naj jači su mi ti što poliju motor vodom pa ga slikaju ,da izgleda noviji od novijega (strašno) :palacdolje:
napisao sam jednom prilikom da se vozim samo subotom i da sam skupio 47000 km za devet godina (k7  kupljen 2008) a ovi iz zagreba nema ni jedan preko 30000 km,nek sa samo provoza zagrebačkom zaobilaznicom samo jednom i prevalio je već 50-60 km,ali izgleda da se oni svi voze gradskim prijevozom  :mrgreen:
 
drazan zovko said:
Naj jači su mi ti što poliju motor vodom pa ga slikaju ,da izgleda noviji od novijega (strašno) :palacdolje:
napisao sam jednom prilikom da se vozim samo subotom i da sam skupio 47000 km za devet godina (k7  kupljen 2008) a ovi iz zagreba nema ni jedan preko 30000 km,nek sa samo provoza zagrebačkom zaobilaznicom samo jednom i prevalio je već 50-60 km,ali izgleda da se oni svi voze gradskim prijevozom  :mrgreen:
drazene motocikl se u bilo kojem trenutku moze pogledati i dok nije opran. i isprobsti i pipkati dirati i ostatak sto potencijalnog kupca veseli. sorry sto nisam preprodavac pa da ga slikam sa severinom u pozadini.


 
J.U.R.C.A said:
drazene motocikl se u bilo kojem trenutku moze pogledati i dok nije opran. i isprobsti i pipkati dirati i ostatak sto potencijalnog kupca veseli. sorry sto nisam preprodavac pa da ga slikam sa severinom u pozadini.

Severinu nemoš pokidati  :mrgreen: :mrgreen:,,,a za tvoj motor nisam ništa loše rekao ,samo sam se osvrnio na fotografije jer mislim da sa dovoljno par jasnih fotki možeš prezentirati stanje ,a onda posebno neke detalje ako se pojavi ozbiljan kupac, a za mene je ozbiljan kupac onaj koji nešto ponudi u kešu  bez obzira na to koliko ja eventualno tražim
evo ti na primjer kako ja to uradim ,,Šifra oglasa: 22120454
 
nisam preprodavač, ali znam sve fore :LOL:
J.U.R.C.A said:
Prodajem iskljucivo u dobre ruke koji ce ga nastaviti maziti i paziti jer je motor s pedigreom.
S motora nije padano niti je karamboliran ili slaganac.
 
J.U.R.C.A said:
registracija je na motoru... moze se provjeriti sve o karambolu i dali je motor bio u zidu ili autu.
zato i pise u oglasu da se dodje slobodno motor pogledati ako treba i 5 sati ga gledaj i proucavaj sto se mene tice.

a na dezurne kriticare koji voze drloge i nemaju pametnijeg posla nego procjenjivati motocikl na temelju oglasa uopce ne treba trositi vrijeme.

za razliku od nekih ovdje postoje i ljudi koji se vole brinuti za svoj motocikl pa ga i najmanja sitnica smeta pa tako i podrapan sic i naruce novi i to navedu u oglasu pa ga se ismijava .
Pa napisa je frulex da je gleda motor, i koje su mu mane. :wink:
Kako se moze priko reg. znat da je motor ima pad/sudar ako nije bila policija :misli:
 
zato sto kada zabijes negdje motor ili padnes s njim iz brzine pogotovo jako ostaju tragovi. tko je ikada slagao motor znat ce. a kao sto sam i gore napisao bilo tko,  tko zeli i zainteresiran je nek pregledava motor koliko god i kako god zeli.

 
Status
Not open for further replies.