P: Toyota RAV4 2.2. D-CAT

Status
Not open for further replies.

MIK0

Well-known member
2.2 D-CAT, 2008. godina, 229.000 km, registriran 02/2020, cijena 8,500 eur-a

Auto je kupljen u HR, prepisan sa firme na fizičku osobu, no realno to je cijelo vrijeme jedan vlasnik.
Svi servisi u ovlaštenom servisu u Zadru (e-knjižica vozila), isto tako auto ima vizualni i performance Toyota Motorsport sportski paket (snaga 220 KS) ugrađen u ovlaštenom servisu.
Od opreme ima sve što je auto mogao imati: klima, koža grijanje sjedala, otključavanje i paljenje bez ključa, .... plus dodatno je ugrađen Dasaita 10,2" Android, te novi farovi sa LED žaruljama (sdtare farove poklanjam)  :LOL:.
Trenutno su na autu 17" alu felge sa odličnim zimskim gumama (vožene jednu sezonu) no u kompletu idu i originalne 18" alu felge sa lošijim gumama (original felge se vide na jednoj slici).
Autu je u posljednjih cca. 10-ak tisuća utegnuto podvozje (letva, krajnici, ležajevi kardana)... sve u svemu pali-vozi jer je uvijek održavan da bi dobro i pouzdano služio.

Kontakt može PM, može pitanja ovdje, mob. O9538569OO...
Fotke se vide na linku (njuškalo) https://www.njuskalo.hr/auti/toyota-rav4-2.2-d-cat-oglas-30489184
 
Sredju said:
jesi zamjenio brtvu glave?
Ne.
S obzirom da je od prvog dana čipiran, točnije rečeno otvoren na standardnu snagu kakvu ima Lexus 220 s tim motorom, očito je da se stvara puno manje taloga nego na onim zagušenim verzijama.
 
črnomerec said:
siguran sam da bi ljudi rađe kuku nego 500e forumskog popusta!
A iskreno... s ovim autom bi vjerojatno izgubio prikolicu negdje pa je bolje da je nema 🤣🤣🤣
 
MIK0 said:
A iskreno... s ovim autom bi vjerojatno izgubio prikolicu negdje pa je bolje da je nema 🤣🤣🤣
nije kuka za prikolicu,nego sam osjecaj da je kuka iza daje posebnu čar :mrgreen:
 
Sredju said:
a, ok. nisam znao da joj je to problem.
kuka je najbolji parking sensor.

:mrgreen:
Mislim ja da je najviše problem u vozačima.
Jbte pa nemoš kupit takavog dizela i onda ga godinama vozit po gradu na leru i onda se čudit što se začađio.  Da ne kažem kako većina vjerojatno nikad nije čula za dekarbonizaciju, a kamoli je napravila.
 
MIK0 said:
Mislim ja da je najviše problem u vozačima.
Jbte pa nemoš kupit takavog dizela i onda ga godinama vozit po gradu na leru i onda se čudit što se začađio.  Da ne kažem kako većina vjerojatno nikad nije čula za dekarbonizaciju, a kamoli je napravila.


Što nije dekarbonizacija povezana s onim kad ti krmenadlice zagore na gradelama ?  :jesus:
 
A mogao bih ali ne poznajemo se pa bi se mogao naći uvrijeđen ako budem baš iskren.  :misli: :mrgreen: :LOL: :LOL:
 
Bump!!
Ipak nije prodan ... izgleda da je istina kad kažu da ni sa familijom ne treba trgovat ako nema "solarnog plaćanja" [emoji57]
 
fawlty82 said:
Bravo!
Možda da Lovri iz Vž daš neke instrukcije oko prodaje auta  :LOL:
na kraju će Lovro njemu davati instrukcije :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.