P: Yamaha XT660R,2006 god.

Mikygs

Member
Yamaha XT 660R,2006 god.

Motor u dobrom stanu,redovno servisiran i odrzavan.
Kupljen od 1.vlasnika,posjedujem sva 3 kljuca od motora.
Motor je kupljen od kolege forumasa (Švagan iz SB).
U mojem vlasnistvu 4 godine.

Acerbis hand guardsi,givi kofer.

Motor ne dimi,ne trosi ulje,masina nigdje slinava ,potpuno ravan,ne vuce u stranu ili sl.
Nove gume Heidenau K60 Scout,te novi RK lanac montiran prije cca 500km.
Promijenjen filter ulja,filter zraka i ulje prije nekih 1000km.
Motor je bio registriran do 19.8.2017 i tad je uredno odjavljen ,registracija nije produljena samo i iskljucivo zbog toga jer u istom mjesecu imam i reg.auta i morao sam to razdvojit iz financijskih razloga.

Znaci u motor nema nikakvih ulaganja osim registracije,sto se isto mozemo dogovorit da ga ja registriram sa svojih 50% bonusa,ukoliko kupac nema bonus,a vi platite trosak rege :)

Slike iz oglasa su slikane ovo ljeto.
Cim se vrijeme malo proljepsa izvest cu motor iz garaze pa stavim nove slike.
Moze se pogledati svaki dan u Gospicu tokom tjedna iza 16h ili vikendom tokom citavog dana.

Cijena 2300€

Slike ovdje : http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/yamaha-xt-660r-660-cm3-oglas-24143238
 
ne jebi konačno netko normalne glave  (y)
 
Ono su gume Heidenau :misli:, kakve su se pokazale?
 
Yamaha fzr said:
Pre jeftino da bi se prodalo :mrgreen:

Po mome misljenju,realna cijena za nereg. XT660.
Na njuskalu cijene XT-a su brutalno nenormalne i precjenjene,ali zato ti motori i stoje na njuskalu po godinu - dvije,meni je cilj prodat motor u skorije vrijeme posto planiram ici na nesto jace (y)
 
Zog said:
Ono su gume Heidenau :misli:, kakve su se pokazale?

Zaboravih odgovorit u gornjem postu..

Vozio sam prije njih set Mitas E09,pa Michelin T63.
Heidenau K60 Scout mi se pokazao kao najbolji izbor kao dual sport gume.
Puno trajnija od T63 / E09 ,na asfaltu se vozi vrhunski,makadam takodjer odlican grip ,jedino za blato nisu bas neka sreca,ali nisu mi ni trebale za to posto se vozim 70% cesta ,30% makadam cca.
 
Mikygs said:
Po mome misljenju,realna cijena za nereg. XT660.
Na njuskalu cijene XT-a su brutalno nenormalne i precjenjene,ali zato ti motori i stoje na njuskalu po godinu - dvije,meni je cilj prodat motor u skorije vrijeme posto planiram ici na nesto jace (y)


Slažem se u potpunosti
 
Za one koji  zele brzo rijesiti se motora za normalnu cijenu ovo stanje trzista je super