P/Z Yamaha fz6 fazer s1 2004.god.

markec_666

New member
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-fz6-fazer-600-cm3-oglas-14216047

Prodajem motor u odličnom stanju.
-novi tps senzor (u opozivu promijenjen kod moto grigiča)
-gume metzeler roadtec Z6
-stražnja guma 50%
-prednja guma 80%
-nove prednje kočione bloge OEM
-nove stražnje kočione obloge OEM
-novi pogonski lanac D.I.D.
-novi zračni filter OEM
-utičnica 1x 12V+2x USB 5.0V
-xenon
-kontrola ventila (nisu štelani jer nema odstupanja)
-novo ulje u kočnicama
-nova rashladna tekućina
-svjećice NGK CR9EK imaju 7 000 kilometara
-novi semerinzi i klizači OEM + ulje u vilicama

Cijena je takva i nije fiksna za pravog kupca jer je stanje motora stvarno odlično. Spreman je za sezonu i definitivno nije potrebna ni lipa ulaganja u motor kako ni ove tako ni sljedeće minimalno 2 sezone, osim možda stražnje gume. Registriran do Travnja/2016.
Cijena u zamjeni 4 800 €.

FORUMSKI POPUST  :wink:

Moguća je zamjena za automobil iste ili veće vrijednosti uz moju nadoplatu, ne stariji od 2002.godišta, dizel ili benzinac s plinom.

Igra i zamjena za TOURER, SPORT TOURER, TDM 900, V STROM 1000 ILI BANDIT 1250 S. p.s. V2 ima prednost

 
Auuuu koliko si skup,  koliko onda vrijedi moj fzn 2006,  29 tkm,  prvi vlasnik?????

Sent from my D2403 using Tapatalk

 
Meni lega prodaje isto godište i identično isti no ima 50 tisuća originalnih kilometara ali preventivno mijenjan lanac u motoru. Prva ruka i čovjek ga čuva kao oči u glavi pa ga prodaje za 22 kuna, no sigurno bi i spustio nešto.
 
Al ovo prodaje čovjek koji je prvi potomak čistog zla..  a na volanu krunica  ..a u guzi plugić.. uh  :0648:
 
SpoRRi said:
Meni lega prodaje isto godište i identično isti no ima 50 tisuća originalnih kilometara ali preventivno mijenjan lanac u motoru. Prva ruka i čovjek ga čuva kao oči u glavi pa ga prodaje za 22 kuna, no sigurno bi i spustio nešto.
Pa znas koja je realna cijena, i kolega ti trazi puno, ali ajde tu je negdje, kilometri na fazanu nisu problem, ali mislim da ga po ovoj cijeni nebu nikad prodal.
ja ga osobno nebi ni prodavao na njegovom mjestu bas zato jer ne vrijedi skoro nikakve novce, a uz neka sitna odrzavanja miran je kaj se tice kvarova,
samo pali i vozi, motoric je fakat nepoderiv (y)
 
Nova cijena je 3 400, zadnja 3 300 €
Istina da sam malo pretjeral s cijenom, a i tesko da se bude prodal i za 3 300, al ispod nejde...rađe nek stoji.