P: Z750 2008

LemmyZD

Well-known member
Ide Zeko na bubanj nakon puno sretnih kilometara (58618 točnije). Vlasnik sam od 2013, i od ovih kilometara ja sam napravia 52000. Za sad mi se ne da na njušku stavljat pa nek aukcija započne  :mrgreen:
Mašina radi kao sat. Ja sam ga servisirao svakih 6000 km. Trenutno na njemu nema ništa za minjanje od skupljih stvari. Jedino bi tribalo napravit ulje-filter servis prije lita. Nije nikad padano što je skoro pa sf na ovu kilometražu  :LOL:
Fazni lanac mu se ne čuje, stavim i video zvuka rada mašine kad mi se bude dalo. Lanac i lančanici su odlični, svičiće su minjane na 48000. Filter zraka na istoj kilometraži, pločice od kočnica su super, nigdi na motoru ne slini ulje (motor ni vilice prednje)....od negativnih stvari tu su gume koje su za minjanje i rega ističe krajem trećeg.
Opreme ima hrpu:
- Akrapovič carbon original za zeca, sa homologacijom
- Puig vizir
- Puig stražnji blatobran
- Evotech gljive (crash bar)
- Nosač kofera i kofer Kappa 53 litre (korišten doslovno jednom)
- Hyperpro opruge u prednjim vilicama
- Stražnji amortizer od ZX-6R
- Opletena kočiona crijeva
- Ralica

Nemam ništa skrivat pa vam evo rega    ZD829HC i broj šasije  JKAZR750LLA027288

Cijena je 4500 sa svime. Spuštam cijenu isključivo ako ide bez opreme, recimo da stavim original auspuh, da ide bez kofera i bez vizira, blatobrana itd...

Možda i još što ali ne mogu se sitit sad. Ako imate kakvih pitanja pitajte...slike su ispod

https://photos.app.goo.gl/Hwd03NsnSInllsln1

20f72q0.jpg