P: ZX10R 2009.

Janko bas voli tu liniju 10-ke...

2008 je uzeo bio dvi nove ...

jednu za stazu, jednu za cestu

svaki put kad bi ja sa svojom do Daca dosao onda ju je uvik gledao i kaze uff kakav motor 😁
 
Ostavi si ga i vozi ga staš se pilat.
Bare prodao svoju uljaru za 4800 nije bila pic pic u estetici ali uredan motor htio se rijesiti i oslo odmah.....
 
Ostavi si ga i vozi ga staš se pilat.
Bare prodao svoju uljaru za 4800 nije bila pic pic u estetici ali uredan motor htio se rijesiti i oslo odmah.....
Ako ces mi vjerovati, nije me vise volja vozit se na R-u, uopce mi ne daje gust da odem djir,a i trebali bi mi euri trenutno. 🙂

Vezano za cijenu, za sada ga nedam ispod 6300,jer onda gubim previse, a trenutno mi nije sila izgubit previse eura.
 
ja mislim da km nisu toliki problem tih 50km je nista,ti si 3 vlasnik motora i po meni trazis previse para,ali dobro to je tvoje pravo,tvoj motor.

mozda ga prodas kada cijena bude 40tkn,ovo sto ti trazis ti nece nitko dati,sretno sa prodajom!
 
ja mislim da km nisu toliki problem tih 50km je nista,ti si 3 vlasnik motora i po meni trazis previse para,ali dobro to je tvoje pravo,tvoj motor.

mozda ga prodas kada cijena bude 40tkn,ovo sto ti trazis ti nece nitko dati,sretno sa prodajom!
Cijene svih polovnih motora su debelo previsoke, ali necu ni ja biti najludji, pa prodati odlican primjerak ispod svih cijena na oglasnicima.
 
  • Like
Reactions: Nero
moj savjet ti je da ga neprodajes sjedi i vozi se,.

budi sretan da imas takvoga zelenka,a ti ga se zelis rijesiti,e jbg ga ti moj strujko,suti i samo gasss.:mrgreen:
 
Pa to je najmanji problem za nac... parsto kuna i eto ga ko iz salona...

I smontira se original auspuh i motoric origigi