P: ZX10R 2009.

maltretirate čovjeka, točno mi ga dođe žao :mrgreen:
Gle, ja bi mu dao 6900, bez problema, ali nemam ih.. 3-3 i pol bi skupio, prodam svoje čudo i onda bi mogli razgovarat o nekih 6 možda koji euro više, ali onda ja imam problem jer nemam za regu i moram motor ofarbat u crno... jbg, loša vremena su, kaj da ti velim...
 
ako si siguran da je baš to to što želiš, motor je dobra kupnja, ali 6900 je i dalje debelo previše iz više objektivnih razloga
ako prodavatelju ne stoji na nozi, može tražiti i 8000 eura, ali puno je njuškalo precijenjenih motora, a trenutno se teško prodaju i oni s realnom cijenom, ako takvi kod nas uopće postoje 🤣
 
Nisam siguran za to, čak ni da bi bilo zabavno većinu vremena, još se smatram jako friškim, tak da bi se motor 90% vremena vozio s trećinom kapaciteta... Ali da bi bilo kul, i da bi volio tu i tamo potegnut fino stisnut iza maski preko 2 glave, to sigurno bi...
 
Bolje pitanje je koja je sad cijena jer nema rege... @elektricar86 očituj se :)
6500 eura,to je za sada zbetonirana cijena,dali ce se sta promjeniti ubuduce ne znam,iskreno,nije da mi gori za lovu,ali motor ne vozim uopce,i radije bih imao eure u dzepu. ;)
Gle,motor je bez greske,ali stvarno,nakon sta sam ga ja kupio utrosio sam nesto eura u rijesavanje par sitnica,da bude totalno bez uloga,i sada stoji pokriven u garazi,jbga. :)
 
Malo razmisljam,i,zamjenio bih motor za putnicki kombi,nesto tipa renault trafic,opel vivaro,vw transporter,mozda i mercedes vito(ali zadnja opcija).
Uglavnom putnicki,ili kombinirani(pola sicevi pola prtljaznik).
Najbolje da je realna zamjena,bez nadoplata,tj. s moje strane nije moguca nadoplata. :D
Kawasaki....za par dana će biti daj šta daš 😜
 
Mislim da zapravo i ima toliko, ali je onaj Luka, mucki provokator, svaku godinu prije tehnickog dodavao kilometre,samo da mene zezne.

On ustvari ima 14 tkm al sam ja ubacio masinu s 50 tkm prije neg sam proda strujku :mrgreen: