P: ZX10R 2009.

Ajd za 6300,jebo ga ja. 😄

Bemu vraga, nikad manje upita(tj. nista), nisam imao za neko polovno vozilo.
Ja se mogu zajebavat i sve, ali stvarno ne kuzim u cemu je fora?
Zar ljude zaista jebe ta kilometraza ili sta, ne kuzim.
Stvarno dolazim u iskusenje da spustim km na cca 36 tisuca, budem supak kao svi ostali, i boli me djon,jer posteno ocito ne ide, i ljudi vole kad ih se naguzi.
Prihvacam da moze i cijna biti niza, ali nitko ni ne nudi nize iznose.
A ma.
😄
 
Ala šu da ne kažeš da smo pizde...ovo ti je prilika...ključ za ključ ... :)
 
Ljudi ,sve je ovo polako ali sigurno o,šlo u krasan k...c .To je ovo što kažu novo normalno.Ma jebem ti sreću ako se ovo više može nazvati prodajom,nakom normalnom okolnosti u svemu ovom.Nakon tolikih godina na motorima ,što mojim ,što od prijatelja,ne ću više razmišljati o prodajama.Ova dva što sada imam i povremeno vozim ostati će kod mene dok me ne spreme u vječna lovišta.Možda ih nasljede moja djeca ili unuci,ovisno hoće li kad odrastu pokazivati sadašnje afinitete.To ću procijeniti sam ako me posluži ono što se nekad zvalo mozak.
 
  • Like
Reactions: e39
I onda meni kazu da uzmem onog SX-a sa 46kkm. Mislim da bih mu odmah trebao prsten kupiti usput 😄😄
 
  • Haha
Reactions: Nero
U Hr kod novonastalih mladih vozaca, je misljenje da polovni R ne smije imat priko 34000kn, bio on 2018 ili 98g.
A ako je recimo BMW GS ili RT onda je preporucivo da ima bar 80+ tis km.
To sta su svakom 2 skidani km je stvorilo problem u ljudskoj glavi.
 
Ajd za 6300,jebo ga ja. 😄

Bemu vraga, nikad manje upita(tj. nista), nisam imao za neko polovno vozilo.
Ja se mogu zajebavat i sve, ali stvarno ne kuzim u cemu je fora?
Zar ljude zaista jebe ta kilometraza ili sta, ne kuzim.
Stvarno dolazim u iskusenje da spustim km na cca 36 tisuca, budem supak kao svi ostali, i boli me djon,jer posteno ocito ne ide, i ljudi vole kad ih se naguzi.
Prihvacam da moze i cijna biti niza, ali nitko ni ne nudi nize iznose.
A ma.
😄

Pa normalno da nema poziva kad ti oglas ne postoji :mrgreen:

 

Attachments

  • IMG_20210405_150847.jpg
    IMG_20210405_150847.jpg
    2.6 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: e39
Kad si to nabavio?! 😀

daj neko predstavljanje u temi 😀
 
Uf ljep vodoš 750..
Zbog točno takvog motora sam zakasnil na posljednji radnički autobus..čekajuči lika par sati pored motora da izađe iz birca,upali motor i ode...😂 jebiga kaj češ..ljubaf nema granica
 
U Hr kod novonastalih mladih vozaca, je misljenje da polovni R ne smije imat priko 34000kn, bio on 2018 ili 98g.
A ako je recimo BMW GS ili RT onda je preporucivo da ima bar 80+ tis km.
To sta su svakom 2 skidani km je stvorilo problem u ljudskoj glavi.
Kao sto rekoh, ako ne valja posteno....
 
Glupi Facebook market, biti ce show kad jednom netko donese $ umjesto € a razlika je 12,000 kn.. ;)