Pa vi idite po susretima...

DADO+

Well-known member
May 27, 2010
9,511
465
83
čovjek na motoru, bez prslučića i etikete je gol,
a forum bez kalendara moto s.
za Q.

😁

• Haha
Reactions: Faber

DADO+

Well-known member
May 27, 2010
9,511
465
83
u studiji navode kako je 70% muškaraca uglavnom "donora",

to je još jedan razlog za zamisliti se:
da li susrete pohodi malo žena :mrgreen: ili voze bolje, obazrivije...

edit:
za pretpostaviti je kako u tih 30% žena, veliki dio otpada i na suputnice vozača "donora" :mrgreen:

Srki

Well-known member
Dec 1, 2002
7,302
1,870
113
bilo je dost slučajeva da je i kod nas neko zginul prije ili nakon susreta, ekipa se nažvegla, voze doma po noći mrtvi umorni, gledaju u križ i eto sranja sam tak

iako, znam neke kaj trezni nisu nikad sjeli na motor, pa i dalje jure, Bog ih gleda i misli si Jbte ovog mi je sad nakon svega zet prekasno

Srki

3alfa3

Well-known member
Jul 19, 2008
12,314
8,678
113
49
ZG
Super su mi komentari po portalima na tekstove o nesreci motorista kad kazu jos jedan donor. Pa jebote, donorsku karticu nosim uvijek sa sobom, ako bi trebalo - nek neko drugi zivi kad vec ja ne mogu ako su neki organi ostali citavi i pogodni za transplataciju.
A na moto susrete ne idem, nije "moj djir" :mrgreen:

• Like
Reactions: Village and enduro

Author

Well-known member
Jul 22, 2008
1,912
449
83
DE / HR
ajd za ove litraše po EU još i razumijem al tamo sa tim tenkovima od harleya, oklopima, sicevima boljih od moje fotelje... vjerovatno padaju u provalije, sumLJam da stradaju od brzine

mate

Administrator
May 22, 2002
5,040
7,660
113
bilo je dost slučajeva da je i kod nas neko zginul prije ili nakon susreta, ekipa se nažvegla, voze doma po noći mrtvi umorni, gledaju u križ i eto sranja sam tak

iako, znam neke kaj trezni nisu nikad sjeli na motor, pa i dalje jure, Bog ih gleda i misli si Jbte ovog mi je sad nakon svega zet prekasno

Srki
Pogotovo kad su ti susreti bili Velika nagrada Yu na Grobniku.

• Like
Reactions: Village

bricksrheavy

Well-known member
Feb 17, 2008
3,032
1,515
113
Split
Super su mi komentari po portalima na tekstove o nesreci motorista kad kazu jos jedan donor. Pa jebote, donorsku karticu nosim uvijek sa sobom, ako bi trebalo - nek neko drugi zivi kad vec ja ne mogu ako su neki organi ostali citavi i pogodni za transplataciju.
A na moto susrete ne idem, nije "moj djir" :mrgreen:
(y) - koliko znam, glupo je riješeno;

po zakonu smo svi automatski donori, a u praksi se uvijek pita članove obitelji. Dugo sam nosio donorsku u vozačkoj, pa kad sam shvatio da je zakurac otišao u doktorice da mi upiše u karton, ako se spičim/skljokam da ljudi lijepo uzmu sve što im treba:mrgreen: - iako mislim da je i to upisivanje bilo beskorisno.

Jeli im problem bio napravit bazu podataka u koju se registriraš kao donor? - a ne da se obitelj povrh svega sranja još mora pitat; "ču, baš nam treba 'vaka jetra, jel' možemo uzet?"

DADO+

Well-known member
May 27, 2010
9,511
465
83
:unsure:na Balkanu padne ljudina u nesvijest i gle čuda,
završi na hitnoj

doc pogleda u džepić i vidi, OHOHOOOO :cool:(y)
pa ovaj gospodin, filantrop ima donorsku karticu

sestroooo, dajte posude, sad će da trandžiramo

:eek:
ali doktore, zar nećemo pokušati bar malo reanimacije
( usta na usta, usta na... :mrgreen: ) zdrav je, mlad, lijep 😍

:cool:
a jok; imam već bezec za jetru i srce, a ni ostalo nije za baciti,
lik je bio trezvenjak i nije pohodio moto susrete, winter-e etc.
:unsure: u principu; bio je već prije klinički - moždano mrtav,
neka netko drugi potroši ono što valja

:mrgreen:

Last edited: