pad...razvio zeku

jpavlek said:
motor je procjenjen na 20 tkn odbili 30% i to je to a zadovoljan sam sta cu neda mi se natezat s odvjetnicima i sacekavat kad cu novce dobit

moja steta je bila procjenjena na 21000 a dobio sam 17500...pa ti sad vidi jel imas malo volje za izvuc jos koju tisucu
 
za materijalnu stetu nisam imao odvjetnika...motor je 2004 i tada je ima oko 40000km

nista bitno cak nije bilo ni osteceno al eto....nakupilo se sitnica jer se gleda kao da treba stavit komplet novi dio za svaku ogrebotinu  :mrgreen:
 
kukac said:
Ma kod kolege sve po propisima brzina u naseljenom mijestu 50km/h full oprema....   Neznam odvijetnik je na dobrom glasu ali svejedno traje previše sad je vec preslo u cifru od nekih 70tkn za isplatu od silnih troskova ali jos nis nakako da opali.... :shock:

čudno, znam kad sam ja dobivao odštetu sve je bilo promptno, znal se krivac, postojao je zapisnik, predračun servisa i to je to, no ok malo sam morao gunđati na prvu ponudu ali su na kraju sve platili, čak su isplatili za ozljede prvu njihovu cifru jer po zakonu moraju na to ako ne plate dat i kamate (riječi odvjetnika), ostatak love sam dobio nakon 6 mj ali to se i znalo da toliko traje, znači motor popravljen u roku 2 mjeseca a bilo je Croatia osiguranje.
 
meni frend dobio 18800 kn za zx6r 00 u alianz osiguranju
stetu pogledajte na slici (totalka proglasena)

ja ostao paf kad mi je rekao, i sta je najbolje proslo mjesec dana od nesrece i vec je imao novce za motor (ozljeda i oprema jos nije rijeseno)
 
zee said:
gadno. :palacdolje: zelim brz oporavak. ali evo jedan komentar ,vjerujem da je udarac bio prilcno jak,no ove vilice kao dasu napravljene od porculana,jebote na motorima do 2000. nikad nisam vidio da je pukla vilica.mislim da je kvaliteta platila danak kvantiteti.
nema ljutnje ali kolega ti nemaš pojma šte je udarac i šta je kvaliteta i iz tog razloga nemoj pisati budalaštine
 
Šta sve od opreme je oštećeno, za 1000kn nemoš uzet dobre hlače.
 
kukac said:
Kolega prije 3god dozivio prometnu sa motorom.   Vozac koji je skrivio prometnu priznao je krivnju i priznao je da je bio pod utijecajem alkohola sto je i dokazano.   Neznam tocno o kojem se osiguranju radi ali to osiguranje je ponudilo nekih bijednih dvadesetak tisuca kuna za nastalu totalnu stetu na motoru i puknuce ruke vozaca  motocikla.  Znaci kolega je zavrsio sa slomljenom rukom u bolnici i modricama po tijelu. Hitna ga je odvezla.  Oporavak je trajao sporo morao je na lecenje u toplice , izostao je sa posla nekih dva mijeseca zalio se na presudu uzeo je svog odvijetnika i to sve traje skupa tri godine.   Nista se jos nije rijesilo sudski racun je sve veci.  E  sad pitanje pa dokle vise jer to normalno...      KAKVA SMO MI TO DRZAVA?   UZAS!    :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

Meni je lik isto tako oduzeo prednost, slomio sam ruku, skuter totalka..i na kraju 44tkn u dzep..neznam kako je tako malo dobio