Pad :(

Phobocaster

New member
Daj zamislite koji početak dana, prvo mi ujutro pozli,  :povraca: i  :wc: , smrzavam se sa skuterom ujutro do posla jer me majka tražila auto, dođem nekako na poso i kolega me traži skuter da se vrati po ključ do porte (oko 1,5km), razbije se  :bicikler: i sjebe mi novi skut... :eek:hne:
 
Phobocaster said:
Daj zamislite koji početak dana, prvo mi ujutro pozli,  :povraca: i  :wc: , smrzavam se sa skuterom ujutro do posla jer me majka tražila auto, dođem nekako na poso i kolega me traži skuter da se vrati po ključ do porte (oko 1,5km), razbije se  :bicikler: i sjebe mi novi skut... :eek:hne:

Dobro, daj sad opet napisi kolka je steta  :misli:

poguljen i kaj si rekel nekaj oko nogare  :misli:
 
i jel na kraju to tvoj skuter :misli:
 
poguljena desna strana, sve maskice i odvojila se maska kod podnice i ispod lijevog fara, centralni nogar je spigan i skuter se ljulja na njemu, a bočni nogar je dobio udarac u nosač koji je spojen s ramom i izgleda da je to jedan od razloga zakaj vuče u stranu, doslovno nesmiješ pustit governal
 
biker4life said:
Ukoliko zelite raspravljati o steti/popravku/gumama/okolnostima nesrece, sto jeftinijem i brzem popravku, samo dajte.
Biti ce mi drago da mozemo pomoci covjeku.
Ako cete samo nabijati smajlice, brisem komplet temu.
Iako jos niste poceli to ciniti, samo napominjem unaprijed. :wink:
Zahvaljujem.
(y)
ovaj post je bio u temi vas skuter,ja sam ga odvojio i sad je tema :wink:
 
Phobocaster said:
poguljena desna strana, sve maskice i odvojila se maska kod podnice i ispod lijevog fara, centralni nogar je spigan i skuter se ljulja na njemu, a bočni nogar je dobio udarac u nosač koji je spojen s ramom i izgleda da je to jedan od razloga zakaj vuče u stranu, doslovno nesmiješ pustit governal

covjece, pa ovak kak citam mi zgleda totalka  :shock:

a frend ti veli da se je "malo"  opal  :LOL: :LOL: :LOL:

Kaj te briga, nek ti popravi  (y)
 
malaguti said:
ovaj post je bio u temi vas skuter,ja sam ga odvojio i sad je tema :wink:

Skuzio sam. (y)
Biti ce mi drago ako mozemo pomoci covjeku.
Samo da se sutra ne ukljuce neki pametnjakovici (dok na poslu nemaju sta raditi), pa krenu sa podje****** covjeka, to nebi bilo u redu.
Sigurno mu je i ovako tesko.
Nadam se da ce se skuter cim prije popraviti, na trosak krivca za pad, naravno.
Sretno.
 
fala stari... (y)
 
da fakat je bed..
a kaj u toj temi moras pisat samo o svom skuteru? :misli:

ono dal ste nekaj radili,slike neke,naljepnice i to?
 
hm već sam to bio objasnio, aj bum opet, za subotu sam dogovorio procjenu u "lav auto popecu" gdje skut i kupljen, a on bi to sad nešta mrljavio i ravno i farbo (gadi mi se sama pomisao na to) tako da sam s njim raspravljao o 3 opcije:

1. kupi novi skut i sebi uzme razbijen
2. kupi novi skut i pprebaci djelove s jednog na drugi
3. popravi sve dijelove kakvi su bili na početku
 
damir_zgb said:
da fakat je bed..
a kaj u toj temi moras pisat samo o svom skuteru? :misli:

ono dal ste nekaj radili,slike neke,naljepnice i to?

Da pojasnim - on je stavio prvi post iz ove teme u temu "Vas skuter", a tamo ipak ovome nije mjesto. (y)

Usput, iskoristiti cu priliku pa primjetiti kako se dosta clanova zadnjih dana vratilo na forum, ukljucujuci tebe, a vidim i Full je nekoliko dana za redom online, te jos neki decki iz Zagreba. Drago mi je.
(y)
 
i meni je drago!! (y)
 
full88 said:
E a, kaj ti taj frend veli, mislim on se razbil, zakaj ti ne sredi skuter jbg  (y)


veli da mu je žao ko cucku...a meni je još više
 
ha vidit  ces kaj bu ti rekli na procijeni i probaj se nekak dogovorit sa njim
 
da ponovim samo tvrdnju za koju bi molio i drugo mišljenje; kako da je uspio zgrebat kofer s desne strane a cijeli skut s lijeve? tu mi nekaj smrdi  :palacdolje:
 
Phobocaster said:
hm već sam to bio objasnio, aj bum opet, za subotu sam dogovorio procjenu u "lav auto popecu" gdje skut i kupljen, a on bi to sad nešta mrljavio i ravno i farbo (gadi mi se sama pomisao na to) tako da sam s njim raspravljao o 3 opcije:

1. kupi novi skut i sebi uzme razbijen
2. kupi novi skut i pprebaci djelove s jednog na drugi
3. popravi sve dijelove kakvi su bili na početku

izaberi opciju koja je tebi najpovoljnija
nek ti kupi novi skut. io je novi dok ga nije razbio. svakome se to može desiti, ali opet...

ako misliš da je rama iskrivljena - to nije dobro
sve se da popraviti, ali ipak se radi o novom skuteru