Padova-Bike -expo 19-21.01.2007.

arllen

New member
Dal je tko bil već tam??
Je to samo sajam i dal ima za kupit rabljenih djelova, obleke....??

Jel tko organizira kakvo putovanje, agencija??
 
da neotvaram novu temu imam samo slično jedno pitanje
u subotu idem u bolognu na auto show u sklopu kojeg je rally natjecanje!zanima me jer bio tko prošle godine i jer netko zna hoče li biti izloženih motora??
 
arllen said:
Dal je tko bil već tam??
Je to samo sajam i dal ima za kupit rabljenih djelova, obleke....??

Jel tko organizira kakvo putovanje, agencija??

Ima rabljenih dijelova i aftermaketa. Ali najviše za custom/chopper motore. I od toga najviše za harleya. Ima i štandova s oblekom.
Za putovanje ne traži varijantu među agencijama nego među moto-klubovima. isplativo je i složit ekipu u kvartu i napunit auto. čak je i bolje. Manje ljudi stvara lakši dogovor. prošlu zimu je nas 5 imalo trošak manji od 200 kn po glavi.
 
mi smo bili prosle godine i bili smo vrlo zadovoljni. Izložbeni prostor je solidan, bili su izlozeni skoro svi noviteti, a posebno je velik prodajni dio. Ima
dosta opreme i biker fashion odjece, jako su povljne bile AGV kacige, windstoperi, čak je i bio jedan dio s rabljenim dijelovima za tuning čopera. Bio je organiziran i neki show s kroserima i kvodovima, a mogli su se i isprobat neki motori na poligonu.

Da ne zaboravim gostoljubive hostese koje spremno poziraju i pozivaju da se slikas s njima, sto je stvarno lijep kontrast nakon 'prepotentuša' sa manifestacija tipa ZG Auto Show. 

Mi ćemo ić i ove godine, ko ide nek se javi za neku utrku testnim modelima po poligonu 8)
 
bikerboy said:
da neotvaram novu temu imam samo slično jedno pitanje
u subotu idem u bolognu na auto show u sklopu kojeg je rally natjecanje!zanima me jer bio tko prošle godine i jer netko zna hoče li biti izloženih motora??


imaš jako puno izloženih motora (y) a kada kupiš ulaznicu odmah počni tražiti plan sajma jer u protivnom nećeš znati di ti je dupe di je glava :mrgreen:

 
tutankamon said:
imaš jako puno izloženih motora (y) a kada kupiš ulaznicu odmah počni tražiti plan sajma jer u protivnom nećeš znati di ti je dupe di je glava :mrgreen:
(y)
bio sam prije 2godine i znam da je ogromno samo neki koji su bili prošle godine kažu da nije bilo motora dok neki kažu  da ih je bilo dosta :?
 
bikerboy said:
(y)
bio sam prije 2godine i znam da je ogromno samo neki koji su bili prošle godine kažu da nije bilo motora dok neki kažu  da ih je bilo dosta :?
Bio sam prije dve godine, bio sam i u prvom mjesecu. Puno više motora nego prije dve godine. S tim da je sada i bilo puno više tvorničkih štandova. Prije dve godine su bila svega 3-4. Puno prerada, i nisu sve bazirane na chopperima, kao prije. Tako da vjerujem da će ovaj biti još bolji.
 
shonyo said:
Bio sam prije dve godine, bio sam i u prvom mjesecu. Puno više motora nego prije dve godine. S tim da je sada i bilo puno više tvorničkih štandova. Prije dve godine su bila svega 3-4. Puno prerada, i nisu sve bazirane na chopperima, kao prije. Tako da vjerujem da će ovaj biti još bolji.

očemo li skupa ove godine :misli: :mrgreen:
 
tutankamon said:
očemo li skupa ove godine :misli: :mrgreen:
Pa ustvari samo treba neki auto, i da nas petero lijepo sjedne i možemo krenut.
 
shonyo said:
Pa ustvari samo treba neki auto, i da nas petero lijepo sjedne i možemo krenut.

imam ja auto, ali ne vozi petero jer je preopterećen :misli: :mrgreen:
 
DamirK said:
Sorry, nisam koncentriran danas  :mrgreen:

ajde ovaj put, ali nemoj da te još jednom uhvatim :mrgreen:


kako ide točna rečenica pitaj hrvoja ili sledgea :LOL: :LOL:
 
shonyo said:
Pa ustvari samo treba neki auto, i da nas petero lijepo sjedne i možemo krenut.
bilježim se!
 
Pitao sam danas u firmi za nekakav kombi, ali nema niti jedan registriran. Iako, poučen iskustvom od prošli puta, mogu komotno uzet i Fiestu, mogla bi bit prevelika. Ma kaj Fiestu, Ford KA bi bio prevelik. Uvijek je puno glasnih, svi idu, a kad treba krenut, ili još dat i lovu, e onda kurac.