Padovi sa skutera 50ccm

eskaberna

New member
Jeste li pali, koliko puta i zasto?

Osobno dva puta,prvi put sa malog Baotiana. Eksplodirala mi je zadnja guma pri 50km/h u voznji. Dvoje tulipana od 100kg i 10 colni kotaci.  :) Drugi put je bilo malo ozbiljnije sa Huatian cvajtakom i 12 colnim kotacima,idiot mi je oduzeo prednost. Gospodin je valjda cekao da se ukljuci na glavnu cestu dok ne dojurim do njega. Naglo kocenje i pod. Ovog puta je bilo malo ozbiljnije  :) udostojio se gospodin i pobjeci sa mjesta nesrece,policija,sto sranja
 
eskaberna said:
Gospodin je valjda cekao da se ukljuci na glavnu cestu dok ne dojurim do njega. Naglo kocenje i pod. Ovog puta je bilo malo ozbiljnije  :) udostojio se gospodin i pobjeci sa mjesta nesrece,policija,sto sranja

Poznato... klasika... hoće, neće, hoće, neće i kad si već tu, krene, ti na pod a on/a papar. Zoveš pandure, nije bilo kontakta pa si ti kriv, kao nisi prilagodio brzinu uvjetima na cesti... Onda hebeš mater pandurima, sudu, tražiš bjegunca... Najbolje se zakucat pa si miran, a ne da te poslije budalu rade i panduri i sud i da glumiš inspektora Columba...  :mrgreen:
 
Moram se pohvaliti da sa scootera nisam pao a imam po svojoj evidenciji preko 30 000 km u guzici.
 
Imaš li videozapis kojim možeš dokazat tu tvrdnju?

:misli:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Za te stvari je praktičnija flip up kaciga, naime, ne triba je skidat.

Sent from my PAP3540DUO using Tapatalk 2