Paf - djirada -

Zanimljivo, lik sa najvisim dnevnim brojem (neupotrebljivih) postova na forumu (da da, presisao si i vilidja!) je u isto vrijeme lik koji najvise kaka po forumu i forumasima. :unsure:
 
  • Haha
Reactions: DADO+
Zanimljivo, lik sa najvisim dnevnim brojem (neupotrebljivih) postova na forumu (da da, presisao si i vilidja!) je u isto vrijeme lik koji najvise kaka po forumu i forumasima. :unsure:
seljačina je bar duhovit (nesvjesno doduše)......
ovaj je smor...... a bio je napisao i oproštaj od foruma........ pa opet gnjoji..........
 
  • Like
  • Haha
Reactions: WraGG and DADO+
Paf je ljudina i moj Hercegovac. Lik se zeza, samo sto neki cesto pogresno shvate pa misle da je glup ili sta vec.
Ali sad ne pricamo o Pafu, nego o tebi i tvojim smarackim postovima na skoro svakoj temi na forumu, a onda u isto vrijeme pises kako smo svi tu moroni i kako ti frendovi dobiju napad panike kad spomenes forum. Zasto si u stvari tu onda jos uvijek?
 
  • Haha
Reactions: Paf
Mene nerviras? Vidi majstore, ja radim u Njemackoj u javnoj sluzbi kao IT admin i imam svaki dan posla sa jako puno takvih kao sto si ti. Da mene takvi kao ti nerviraju, davno bih vec u umobolnici ili pod zemljom bio.
Nego samo ti se cudim kako se ne posvadjas sam sa sobom od tolikih kontradiktornosti...
 
a nije vam se to baš za pohvaliti,
netko je možda doktor za vas,
ali čovjek se ne želi eksponirati 😁
 
Pa sta bi drugo mi trebali raditi? Nama je odredjena sudbina uhljeba od dana rodjenja i to nema nikakve veze sa drzavom u kojoj se nalazimo :mrgreen:
al kako vi uživate u tim poslovima, ja to guštam gledat i slušat :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

al bratko mili, i u njemačku državu ste se uvalili (zato i ide pizdu materinu možda hahahaha)... možemo mi pizdit vlaji šta oćemo, al moćni ste, šta je je.
 
  • Haha
Reactions: WraGG