Paf - djirada -

Koji spori, sa dva r ili jedim?
Vjerovatno sa 2 r.,ne sjecam se trenutno,nisam ga odavna uocio na forumu...,ta dva Spora se nezna,koji je koji...:mrgreen:ovaj je iz Dubrovnika.
 
Vjerovatno sa 2 r.,ne sjecam se trenutno,nisam ga odavna uocio na forumu...,ta dva Spora se nezna,koji je koji...:mrgreen:ovaj je iz Dubrovnika.
ae
vjecna misterija.
taj sa juga....jel za nas ili je nihov....ovi sa sjevera je 100% njihov
 
@Paf Ljudino moja baš mi te bilo drago vidjeti i sorry što je bilo ovako kratko ali jbg sezona je i sad se peljuši strance ( pa i one iz zadra) Jbg moga si me pitat gdje otic a ti si vjv otišao na stradun... To se moj priki plati... a toliko si ustedio jer vozis STROMA limited aliexpress edition jer se ne kvari i najbolji je da mos malo i u nas potrosit hahaha jbg neka malo ovo pane pa cemo se nekako nac i ovog sekija isto da upoznam...


btw da slabo sam na forumu jer sam se zasitio i nakon sto sam prolista ovu temu na 2 strane opet sam izgubio volju za dolaskom....




pozz svima i cuvajte se...
 
Ja sam pravi Spori, jer je to pravopisno točno.
A on je starriji Sporri i brrži.
Eto tako.
 
jesam,neego...sve OK,bilo je super,imam tih slika,nikako da nesto stavim...nesto tangiram u 10.mj.opet djir dole,samo produziti,pa priko Albanije,Tirane,do Ohrida.,jedno 5 dana dosta...dalje - za nazad- , neznam jos,mislim da moze priko Kosova...

Možeš priko Kosova, ali onda moraš izaći u Albaniji ili Crnoj gori vani, u Srbiju nemožeš... u Srbiju možeš vani iz Kosova samo ako si u Srbiji i uša...
 
  • Like
Reactions: Paf
Ovo je ka u onome kvizu, sad se i on može tako predstavit a mi pogađajmo.🤔
 
Možeš priko Kosova, ali onda moraš izaći u Albaniji ili Crnoj gori vani, u Srbiju nemožeš... u Srbiju možeš vani iz Kosova samo ako si u Srbiji i uša...

Preko Kosova možeš i u Makedoniju izaći, a ako svuda daješ osobnu možeš i preko Srbije bez obzira gdje si ušao, sve provjereno.
 
Preko Kosova možeš i u Makedoniju izaći, a ako svuda daješ osobnu možeš i preko Srbije bez obzira gdje si ušao, sve provjereno.
ZD-Ohrid-Prizren-Niksic-Medjugorje-Mostar,st.most. / cevapi/.,-ZD.
Mislim da bi ovako mogao izgledati djiric...