Paf - djirada -

Skoro da smo se sreli u Drnišu na kavi i ja sa vidio Krizmu oko 17.00 a prije sam bio u Skradinu pa preko Benkovca u Zadar a dan prije Bilice moto parti,Roški slap,Primošten
skupilo se 400km
 
  • Like
Reactions: Paf
kakav ti je ovi kušin za sic? nešto me leđa zajebaju zadnjih misec dana, ne znam jel od motora ili čega..to košta negdi 50-tak eura?
Odmah narucuj,i svi koji oce da im guza uziva u voznji...ja narucivam upravo jos jedan,za zenu iza...,neznam sta bi reka,udobno je stvarno,a i podigne lipo 2 cm,meni odgovara skroz,ne klize se,pomaze sigurno...
Nego,di si ti to vidia za 50 eur...ja sam to platia nesto malo,sa aliaexpressa...
 
Ma cirnio na Motea, pa ih ima od 35-50 ojra... Kojeg si ti uzeo kod Alije, jel moze link? Digne 2cm... Transalp mi je ok, nece smetat...
 
Odmah narucuj,i svi koji oce da im guza uziva u voznji...ja narucivam upravo jos jedan,za zenu iza...,neznam sta bi reka,udobno je stvarno,a i podigne lipo 2 cm,meni odgovara skroz,ne klize se,pomaze sigurno...
Nego,di si ti to vidia za 50 eur...ja sam to platia nesto malo,sa aliaexpressa...
gledao one poznate onlajn dućane Louis i slično... ima ih od 25-60 eura... al kako stvari stoje ići će sa Alija sigurno nešto... a možda ja puno ležin i da me zato bole leđa haha zimi malo smanjimo đire, al ide sezona sad pa će valjda rastrest malo leđa hahaha
 
Odmah narucuj,i svi koji oce da im guza uziva u voznji...ja narucivam upravo jos jedan,za zenu iza...,neznam sta bi reka,udobno je stvarno,a i podigne lipo 2 cm,meni odgovara skroz,ne klize se,pomaze sigurno...
Nego,di si ti to vidia za 50 eur...ja sam to platia nesto malo,sa aliaexpressa...

Koje iznenađenje 😱 ja san mislia da sveti Strom ima najbolji sic na svitu i da mu ne triba to
 
Koje iznenađenje 😱 ja san mislia da sveti Strom ima najbolji sic na svitu i da mu ne triba to
Strom ima dobro sjedalo,ali ovaj ulozak cini jos udobnijim...pogotovo malo višim vozačima...,a onim od metar i lamicu,sigurno ne treba,jer im je i Guz lamica...
 
gledao one poznate onlajn dućane Louis i slično... ima ih od 25-60 eura... al kako stvari stoje ići će sa Alija sigurno nešto... a možda ja puno ležin i da me zato bole leđa haha zimi malo smanjimo đire, al ide sezona sad pa će valjda rastrest malo leđa hahaha
Za ledja uzmi u apoteci-Olfen krema u tubi... odlicna stvar,uvik je sa mnom...,a za kolina deep relieff.Gel,al za hladjenje,ne grijanje...i samo goni...
 
aj nisan baš toliko sjeban hahaha

reci mi, nešto gledan sramežljivo Stromove... ovi Stromovi od iljadu kubikov, vidim sad novi umisto celera imaju tablete, bljak, al skoro svi su takvi... kad su to uveli... draži mi je ka tvoj, kombinacija jednog analognog i digitalnog pokazivača... gledam "jednog dana kad odrastem" u sljedeću godinu, godinu ipo, kad rješim neke životne obaveze uzet ili novog ili dobro očuvanog, pa za do kraja karijere njega vozit...
 
Odlican je veliki Strom, ali ako vise volis 4 cilindra da mozda probas velikog Versysa? Meni osobno nema do 4 redna i radi toga mi je Versys u toj kategoriji vrh.
 
nepatim od cilindara, imam 3-4 favorita koje ćirim, Versys1000, Honda Africa ili VFR800 Cross, Tracer 900 i Strom1000...
sad sam na Transalpu700, i to mi je dovoljno, al eto lagani iskorak učinit opet za neki duži period cca 5-10 godina. ako bude sriće i zdravlja.
jedno vrime sam ćorkao Teneru1200 i VFR1200, al to mi malo preveliko za moje potrebe... nisam malen, i u ok sa fizičkoj spremni, al ne trebam tolike motore... ili GS i tako... a Strom mi se čini nekako najbliži odabir.
 
  • Like
Reactions: Feis123
Ja sam mislio da uz velike motore idu veliki ljudi, valjda me je thule zato lako nagovorio na vfr 1200, sad malo mislim mozda mi ga je i stavio 🤔
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: thule_5689
nepatim od cilindara, imam 3-4 favorita koje ćirim, Versys1000, Honda Africa ili VFR800 Cross, Tracer 900 i Strom1000...
sad sam na Transalpu700, i to mi je dovoljno, al eto lagani iskorak učinit opet za neki duži period cca 5-10 godina. ako bude sriće i zdravlja.
jedno vrime sam ćorkao Teneru1200 i VFR1200, al to mi malo preveliko za moje potrebe... nisam malen, i u ok sa fizičkoj spremni, al ne trebam tolike motore... ili GS i tako... a Strom mi se čini nekako najbliži odabir.
Savjet -rentaj na koji dan motor koji bi htio kupiti prije kupnje...

Moj stari je godinama vozio Transalpa, a na Africi je u 4 god napravio jedva 200km. Pa je probao GS, Stroma, Teneru i na kraju se vratio na Transalpa koji mu od svega najbolje leži. Naravno, od svega nabrojanog je vjerojatno najlošiji motor ali njemu najviše paše...