Pakleni jahač

Status
Not open for further replies.
Vladek said:
A di je!?  :shock:
ah .. moj obožavatelj!

kak je?  :wink:
 
KittyBIKE said:
U prvom postu  :mrgreen:

AHA!!!  :mrgreen:

Zrile said:
ah .. moj obožavatelj!

kak je?  :wink:

Pa nije tak dobro. Kost odbija zarasti, pa kratim vrijeme čitajući tvoju bajku!  (y)
Jesi položila za A kategoriju? Hoće uskoro doći kakava dvokotačna zvijer u tvoj život?  :wink:
 
Vladek said:
AHA!!!  :mrgreen:

Pa nije tak dobro. Kost odbija zarasti, pa kratim vrijeme čitajući tvoju bajku!  (y)
Jesi položila za A kategoriju? Hoće uskoro doći kakava dvokotačna zvijer u tvoj život?  :wink:
u tom slučaju, prestajem učit i bacam se na pisanje  :wink:

kak ti odbija zarast??  :shock:
 
Zrile said:
u tom slučaju, prestajem učit i bacam se na pisanje  :wink:

kak ti odbija zarast??  :shock:

Prošlo je već 3.mjeseca od puknuća, a bedrena kost još ne okoštava. Nezna se zašto. Papam friškog sira, pijem kalcij...ništa ne pomaže. Moram ići na operaciju da mi presade strugotine kosti iz kuka...nekaj u tom stilu.  :?
 
evo jos jednog poglavlja... sad sam u sofiji i nema tu s c i z sa kvacicama na ovim tipkovnicama... :LOL:

idem sad u razgled grada, a navecer se nadam da cu uspjet jos koje poglavlje napisat...

lijep pozdrav svim fanovima  :mrgreen: :wave:

 
Zrile said:
evo jos jednog poglavlja... sad sam u sofiji i nema tu s c i z sa kvacicama na ovim tipkovnicama... :LOL:

idem sad u razgled grada, a navecer se nadam da cu uspjet jos koje poglavlje napisat...

lijep pozdrav svim fanovima  :mrgreen: :wave:


Željno iščekujemo :mrgreen: Dobro se zabavi! :wave: :hug:
 
Zrile said:
evo jos jednog poglavlja... sad sam u sofiji i nema tu s c i z sa kvacicama na ovim tipkovnicama... :LOL:

idem sad u razgled grada, a navecer se nadam da cu uspjet jos koje poglavlje napisat...

lijep pozdrav svim fanovima  :mrgreen: :wave:

Lijepo ti to putuješ. Želim ti dobru zabavu i sretan povratak kući.  (y)
 
i ja se zahvaljujem svima koji su glasali za mene... i najavljujem nova poglavlja!!! .. mozda za koju godinu i dovrsim "roman" ... kojim sam tempom krenula  :mrgreen:

što se nagrada tiče, strašilo me sje...  :mrgreen:
slijedi osveta - GADNA!!! ... hehe  :mrgreen: (moram mu nekak paklenski zabiberit... :giggle: .. neće on meni više nedužno provirivat iz svoje kolibice!! .... u najmanju ruku bu zavrsio ko hrana Hrvoju! ili na dnu srebrnog jezera s kamenom oko vrata... :giggle:... :LOL: - u svakom slučaju strašna ga sudba kleta čeka  8))
 
Status
Not open for further replies.