Pakne za bubanj ???

*Brzi*

Active member
    Primio se ja skoro pa generalno uređenja  :D pa otkrio da su pakne već poprilično potrošene!  Bio bih zahvalan ako neka dobra duša zna tko lijepi pakne ili gdje imaju samo ferode zakupit.
    Znam da je bila ona radiona "Frik" u Aninoj ulici, ali navodno toga više nema !?  :shock:
 
  Pa jel moguće da se više nigdje ne može kupiti samo ferode ili nitko ne zna gdje ih ima?  :misli:

  Nije mi baš česti motor pa bi original morao naručivati i čeeeeeeeeekati, pa sam mislio jednostavno preljepi nove ferode, ali izgleda da ću ipak morat čekat oriđiđi .  :(
 
*Brzi* said:
   Pa jel moguće da se više nigdje ne može kupiti samo ferode ili nitko ne zna gdje ih ima?  :misli:

Moguce  (y)

Cijena cijelih celjusti sa naljepljenim tarnim oblogama dodje koliko i one same  :misli:
Jedino jos ima za traktore i autobuse, gdje se zadrzao stari sistem. Otkuj, promjeni, zakuj  (y)

Inace u Virovitici imas jednog majstora koji servisira takve stvari, zao mi je ne znam kako se zove  :(
 
Sip said:
Moguce  (y)

Cijena cijelih celjusti sa naljepljenim tarnim oblogama dodje koliko i one same  :misli:
Jedino jos ima za traktore i autobuse, gdje se zadrzao stari sistem. Otkuj, promjeni, zakuj  (y)

Inace u Virovitici imas jednog majstora koji servisira takve stvari, zao mi je ne znam kako se zove  :(

  Thanks !  (y)

  Znam da je nekad bilo feroda u svakoj trgovini auto dijelova, a čak je bilo i garnitura za reparaturu za vozila tipa "peglica", Z-101 i sličnih, ali izgleda da je to daleka prošlost.

  Nije mi tolko zbog cijene pakni nego sam mislio to zamijenit dok mi je motor raskopan ali ništ od toga. Prošlu zimu mi je čovjek naručio membranu za frgić u Italiji i čekao sam skoro mjesec i pol da im stigne, navodno direkt iz Japana, a kak nije problem zalijepit i zanitat ferode mislio sam se poštedit čekanja! 
 
radiona iza stobreca,jos malo prema omisu,jos uvijek ljepi sve vrste feroda,covjek dobro radi,ja sam nedavno ljepio za motornu pilu malo starijeg godista,jer nisam mogao kupit nove!!

 
*Brzi* said:
   Pa jel moguće da se više nigdje ne može kupiti samo ferode ili nitko ne zna gdje ih ima?  :misli:

Odi kod Lampaka u Našice, on to dobro radi.  (y)
 
imaš u Petruševcu(Žitnjak) tipa koji nita obloge lamela,ali ti mogu otiči sutra kod njega pa pitati dali lijepi i obloge na pakne.

trzni me popodne na 091/512-8132 pa ti bum znal reč
 
ima lik u PŽ ...lijepljenje.. manje pakne 50 -70 kuna ... veće 100 - 150 ... za kombije 200 - 250 ... kamionske 400 - 600 kuna...
 
kosta said:
imaš u Petruševcu(Žitnjak) tipa koji nita obloge lamela,ali ti mogu otiči sutra kod njega pa pitati dali lijepi i obloge na pakne.

trzni me popodne na 091/512-8132 pa ti bum znal reč

  To sam tražio majstore !!!!  (y)

  Nazovem te sutra popodne!