Pannonia Ring

chasingdog

Member
Nešto mi se mota po glavi kako bih se ove godine mogao provozati po Pannoniaring-u, pa me zanima jel tko bio zadnjih godinu, dvije... ili ikada, i kakva su iskustva.
Prije nekih 3 godine su se ovdje na forumu oglasili 2nRace, ekipa iz Slovenije, da su zakupili termine, al nije bilo ni jednog komentara.  :misli:
Dobrom dijelu Hrvatske je to blizu, bliže nego Grobnik, valjda netko ide i tamo.
Kakvi su Mađaroni??
 
Na panoniji bio prije 4.5 Godine.
Kako je bilo? Slomio 2 Motora, kuk, koljeno i 2 zuba.

Sve to prvi dan prije podne. I sve mojom krivicom
Bilo je super
Gledaj da ostanes na stazi jer je ona njihova zemlja jako tvrda a trava samo izgleda ravna.

Ako ostanes na stazi uzitak je garantiran.... (y) (y) (y)

p.s. ima jedan hupser na pravcu par zavoja prije ciljne (davno bilo pa se slabo sjecam), tu nista ne radis, samo drzis gas i na zadnjem si.  (y)

 
U čovječe, dobro si se sredio.
Pa ti voziš cijelu ergelu na stazu. Fora.  :D

Hvala na info i savjetu. Vjerujem da je staza dobra, al opet, koja je loša kad se ideš ganjati po njoj?
Pazit ću, dugo nisam bio na stazi. Mada, padovi nemaju veze s brzinom, već s neznanjem.

Razmišljao sam i o Euroringu kod Budimpešte, ali pročitao sam negdje da je staza malo nezgodna, kontra nagibi i te stvari, pa ni ne razmišljam o tome.
 
chasingdog said:
U čovječe, dobro si se sredio.
Pa ti voziš cijelu ergelu na stazu. Fora.  :D

Hvala na info i savjetu. Vjerujem da je staza dobra, al opet, koja je loša kad se ideš ganjati po njoj?
Pazit ću, dugo nisam bio na stazi. Mada, padovi nemaju veze s brzinom, već s neznanjem.

Razmišljao sam i o Euroringu kod Budimpešte, ali pročitao sam negdje da je staza malo nezgodna, kontra nagibi i te stvari, pa ni ne razmišljam o tome.
Može pojašnjenje
 
Jel može pojašnjenje?
Di me nađe, pa nisam ti ja ekspert za te stvari.  :jesus: :LOL: :LOL:

Mislio sam, padovi nemaju veze ISKLJUČIVO s brzinom... Što sam mislio?? Eno ti snimki s Mulhollanda, to sam mislio. Dobar dio onih padova je do koliko... 80 km/h? Kočenje zadnjom u zavoju... dodavanje previše gasa u nagibu... zblesiranje jer se misli da se prebrzo ušao u zavoj... lowsideova svih vrsta i oblika.

Mislio sam i na sve moguće kombinacije wannabe rejsing entuzijazma, slickova, hladnih guma, "kako mi dobro ide" stava u glavi.... dakle svega onoga što nema veze s velikom brzinom.

 
zoky_29 said:
Bilo je super

Teško da te razumije netko ko nije bio na stazi, komentar je uvijek luđaci  :LOL:
 
lepo  (y)
 
Čitam i ne vjerujem:

Information about new regulations on Hungarian racetracks

13.03.2019 11:22

We have received the news about new environmental regulations. In last days, we have received the update about it.

1. Noise restriction

More stringent restrictions on noise protection are expected to be introduced on the Hungarian racetracks with international licenses (Pannónia ring, Hungaroring). For this reason the use of DB-Killer will be necessary. Only after the entry into force of the law we can inform you about the exact dB limits.

Update 12.6.2019

Staff from the Pannonia ring, where we host last two races in 2019, has notified us about the noise restriction. For now, the limit will not be implemented and is not planned in the near future. At this point, we would like to invite you to join us on these two events on 22.8. and 17.10.2019, we will have a grat time there!