Panorama fotografije

Miki666

New member
Ko prvo, naslov teme sam izmislio pa kad neko kaže kako se to točno zove ću ga editirati.



Ovu sliku sam našao na facebooku, dečko je slikao sve oko sebe (360°) i stavio to u jednu sliku.

Mene sad zanima kako to napraviti. S nekim programom, s nekom aplikacijom na mobitelu ili na neki drugi način?

Evo još jedna takva slika samo manji kut:


 
Panorama.
Neki fotići imaju taj mod snimanja, a koliko znam i s programom se može....ali nemam pojma koji.
 
Ovo je vrlo vjerojatno rađeno sa nekim smartfonom.

Neki uređaji dolaze sa built-in opcijom neki ne...
Imo Android ili iOS ili nekaj treće.... Samo napiši u store 360 camera, 360 panorama i slične izvedenice (y)
 
niksa05 said:
imas i ovakvu panoramu http://www.dubrovnik360.com/
imas dosta tema na netu evo ti jedna http://www.forum.hr/showthread.php?t=62731
Super!

Sad sam si na mobitel skinuo Photaf Panorama i čini mi se ok, kamera je 3.2 pa nije neka kvaliteta al fora ispadne.

Sad da si nađem neki program za komp da mogu slagat slike sa fotića u većoj rezoluciji i meni za gušt dosta. (y)

Stavit ću tu u temu kad nađem neki dobar program. :wink:

BeLa-Vg said:
Ovo je vrlo vjerojatno rađeno sa nekim smartfonom.

Neki uređaji dolaze sa built-in opcijom neki ne...
Imo Android ili iOS ili nekaj treće.... Samo napiši u store 360 camera, 360 panorama i slične izvedenice (y)
Imam 360 Camera, al nema mogućnost za panoramu, inače super stvar za slike. (y) Probat ću i 360 Panorama.
 
7JUYXda.jpg

Evo ga, ovo je puno bolje. (y)

P.S. Ovaj drugi komp je samo skladište. :mrgreen:
 
biker4life said:
I ja sam nekada davno čitao PC Play, dok je postojao još. :mrgreen:


(y)

Smeće, Hacker rulz  :cool:

:mrgreen:

Da pridonesem temi, slikano nekidan, malo pobjeglo ali je ok..

ahILHlx.jpg
 
biker4life said:
I ja sam nekada davno čitao PC Play, dok je postojao još. :mrgreen:
Kratko vrijeme su me "držale" igrice, PC Play sam kupio jedan jedini broj i nakeljio ovaj poster.
A onda je motor prevladao i igrice su ostale za zimu. :cool: Da Moto Puls i dalje ima postere vjerojatno bi većina ovih postera na zidu bila zamjenjena. :mrgreen:

Ljepe panorame! (y)

@dovla  Čini mi se koda je slikano malo prema dole, s čim si to slikao. Meni na mobitelu mora bit ravno ako će slikat sam.
 
Miki666 said:
Kratko vrijeme su me "držale" igrice, PC Play sam kupio jedan jedini broj i nakeljio ovaj poster.
A onda je motor prevladao i igrice su ostale za zimu. :cool: Da Moto Puls i dalje ima postere vjerojatno bi većina ovih postera na zidu bila zamjenjena. :mrgreen:

Ljepe panorame! (y)

@dovla  Čini mi se koda je slikano malo prema dole, s čim si to slikao. Meni na mobitelu mora bit ravno ako će slikat sam.

Slikano drhtavom rukom i iphoneom :mrgreen: