Pao prvi motor

Depp said:
:roll: Baš su super ti youngtimeri.Nedavno sam sa svojim šogorom kupovao nešto slično u Samoboru za 2000 eura.CX 650 iz 84' sa 60 tisuća km,ali sve original do detalja.GussRadWiker(dakle oznojio sam se dok sam ovo napisao)zna sve o takvim motorima i njega slobodno pitaj sve što ti padne na pamet!Sretno! :wink:
Ajde nemoj pretjerivat! :oops:
 
bas ljepa motorka.... :)
 
BORISSS said:
Honda CB 750 F ima 79 KS a ne 90, znam jer sam imao takvoga 1980g.
Motor je inače ok,jedino je bilo problema s lancima razvoda ventila,ali to je normalno.
Prema jednoj mojoj knjizi boldorka 750 iz 1982 ima nesto malo preko 90ks
 
A rs250 said:
BORISSS said:
Honda CB 750 F ima 79 KS a ne 90, znam jer sam imao takvoga 1980g.
Motor je inače ok,jedino je bilo problema s lancima razvoda ventila,ali to je normalno.
Prema jednoj mojoj knjizi boldorka 750 iz 1982 ima nesto malo preko 90ks

E to je ono što i mene zbunjuje.
Neki govore da je boldor 79 ks a neki da je 90 ks, ali sam isto tako našao da postoji CB750F i CB750F2.Moguce da je tu razlika u snazi.

I da je redizajn motora bio 1981 godine kad se pojavila i CB900 i CB1100.

Budem jos malo po netu potrazio tocne razlike
 
berislavv said:
A rs250 said:
BORISSS said:
Honda CB 750 F ima 79 KS a ne 90, znam jer sam imao takvoga 1980g.
Motor je inače ok,jedino je bilo problema s lancima razvoda ventila,ali to je normalno.
Prema jednoj mojoj knjizi boldorka 750 iz 1982 ima nesto malo preko 90ks

E to je ono što i mene zbunjuje.
Neki govore da je boldor 79 ks a neki da je 90 ks, ali sam isto tako našao da postoji CB750F i CB750F2.Moguce da je tu razlika u snazi.

I da je redizajn motora bio 1981 godine kad se pojavila i CB900 i CB1100.

Budem jos malo po netu potrazio tocne razlike
Ja sam mislio na Cb750f2.Al nemoj da te snaga muci najbitnije da se vozis sto sretnije
 
Ej nasao sam na stanici www.bikez.com sve tacne podatke tam pise da CB750F ima 78ks,a CB750F2 ima 95ks :misli:
 
A rs250 said:
Ej nasao sam na stanici www.bikez.com sve tacne podatke tam pise da CB750F ima 78ks,a CB750F2 ima 95ks :misli:


Ma ja oduševljen.Motorček mi je fenomenalan.

Nego mogli bi ovi stariji i iskusniji na proljeće nama početnicima ako nas ima još odrzati kakvo predavanje o vožnji.Ionako smo se svi na jednom postu slozili da te u autoskoli ne nauče voziti.

Ako nista drugo bar neka skupna lagana voznja.U grupi smo sigurniji :)
 
Moze i sutra. Ja sutra navratim kod tebe, dobro se napijemo i sve to isprobamo o cemu smo pricali :mrgreen:
 
joj koliko meni treba dok ja nađem topic...al ja imam ekskluzivu na mailu... :cool:
bvv svaka ti dala! :!:
e sad mogu obuć napokon onu jaknicu i brrrrm 8)
 
Cestitam na izboru, legendaran motor!!!
Nadam se da cu uskoro i tvojim stopama (razlika u izboru motora) :cool: :cool: :cool:
 
CB 750 F2 ima puni oklop a CB 750 F je naked,mašine su potpuno iste ,a mislim da od 1981 ima malo poboljšane kočnice tj s 2 klipića po prednjem disku, malo drugačije felge,a sve ostalo je isto.
CB 900 F sam imao 10 godina i ima 95 ks i ide oko 215 km/h.S njim sam prošao 120 000km bez većih kvarova.
CB 750 F ima 79ks i ide 200km/h.
Ovo sam puno puta probao pa probaj i ti kad se malo i oslobodiš straha i slobodno razvrti mašinu malo jače jer na 7000 okr. tek počinje primati kako treba.

Želim ti puno kilometara i ugodnu vožnju s tim motorom
 
Sad ćeš uživat u pogledu, a na proljeće i u vožnji...čestitam
(i ja pripremam snowboard :D )
 
BORISSS said:
CB 750 F2 ima puni oklop a CB 750 F je naked,mašine su potpuno iste ,a mislim da od 1981 ima malo poboljšane kočnice tj s 2 klipića po prednjem disku, malo drugačije felge,a sve ostalo je isto.
CB 900 F sam imao 10 godina i ima 95 ks i ide oko 215 km/h.S njim sam prošao 120 000km bez većih kvarova.
CB 750 F ima 79ks i ide 200km/h.

Boris hvala na info.
Jos kad bi mi netko objasnio sto znaci ono boldor ili kako sam vidio na netu Bol D'Or bio bi zahvalan :misli: