Parking mjesta za motore u Zagrebu.

mudrica34

New member
Nebi bilo loše nabrojit di su "legalna" parkirna mjesta po gradu,i zakvačit na vidno mjesto,pa da ljudi koji dolaze u Zg ne plačaju kazne bezveze,a i ovi kaj su u zg.
1-Gundulićeva-Varšavska
2-Petrinjska-Amruševa
3-Preradovićeva-Teslina

nastavite niz,ak je tema za brisanje nek moderatori brišu
 
u preradovicevoj na krizanju sa masarykovom.. ak se nisam zajebo..
 
Isprike na poluofu, ali još nisam vidio da je nekome pisana kazna za nepropisno parkiranje motora... :misli:
 
škola kvalitetnog off-a  :mrgreen:

1. napišete nešto što ima direktne veze sa naslovom teme.
2. u nastavku nešto što nije u direktnoj vezi sa naslovom teme, kad već morate se lovit za svaki klinac.  :jesus:

onda to nije off, niti polu-off, već on-topic sa dodacima  :mrgreen:
 
Hrvoje said:
Isprike na poluofu, ali još nisam vidio da je nekome pisana kazna za nepropisno parkiranje motora... :misli:
kako ne,znali su se oni prošetat s kraja na kraj rive (prije nagu su je popločali) i globe svima po redu.a znalo ih je bit jako puno(motora)
 
Iwa said:
škola kvalitetnog off-a  :mrgreen:

1. napišete nešto što ima direktne veze sa naslovom teme.
2. u nastavku nešto što nije u direktnoj vezi sa naslovom teme, kad već morate se lovit za svaki klinac.  :jesus:

onda to nije off, niti polu-off, već on-topic sa dodacima  :mrgreen:
Oftopik
Vidim da je naša bračna zajednica bila od koristi za dobrobit foruma. Naučila si neke stvari od offtopik mastera.
:LOL:

Poluontopik
fucking said:
kako ne,znali su se oni prošetat s kraja na kraj rive (prije nagu su je popločali) i globe svima po redu.a znalo ih je bit jako puno(motora)
Tu je valjda riječ o pješačkoj zoni pa to mogu i shvatiti. Ali ako parkiraš suvislo na nekom pločniku na kojem ima mjesta, a toga se hvala bogu uvijek nađe pa da ti netko za to piše kaznu....
 
Hrvoje said:
Ali ako parkiraš suvislo na nekom pločniku na kojem ima mjesta, a toga se hvala bogu uvijek nađe pa da ti netko za to piše kaznu....

Ja vidla iz tramvaja kako murjak piše kaznu skuteru sparkiranom na trotoaru uz zgradu. Nikome nije smetao mogla su proči i invalidska ili dječja kolica, pa mu je ipak lupio tefter  :?
 
Hrvoje said:
Oftopik
Vidim da je naša bračna zajednica bila od koristi za dobrobit foruma. Naučila si neke stvari od offtopik mastera.
:LOL:

PoluontopikTu je valjda riječ o pješačkoj zoni pa to mogu i shvatiti. Ali ako parkiraš suvislo na nekom pločniku na kojem ima mjesta, a toga se hvala bogu uvijek nađe pa da ti netko za to piše kaznu....
da,pješačka zona.ali bez obzira,svaki put kad pomislim da naši organi gonjenja nemogu niže pasti,opet me iznenade  :mrgreen:
 
Sayock said:
Ja vidla iz tramvaja kako murjak piše kaznu skuteru sparkiranom na trotoaru uz zgradu. Nikome nije smetao mogla su proči i invalidska ili dječja kolica, pa mu je ipak lupio tefter  :?
:shock:
Ako je zaista bila riječ o ispisivanju izvješća, a ne nekom švrljanju po blokiću...

fucking said:
da,pješačka zona.ali bez obzira,svaki put kad pomislim da naši organi gonjenja nemogu niže pasti,opet me iznenade  :mrgreen:
Vidim iz gore priloženog, ako je to bilo baš tako...
 
stvarno, nikad nisam cula da je netko dobil kaznu jer ga nije parkiral na parking mjesto za motore..
ja ga stvarno svugdje znam ostaviti (gledam samo da nije na cesti da me neko ne trkne, i da ne smeta previse)..
a i jedini parking za motore u zg sam vidla tam kak se ide prema trgu od zupanijskog suda, al nikad nema mjesta, sve krcato..
 
Hrvoje said:
Isprike na poluofu, ali još nisam vidio da je nekome pisana kazna za nepropisno parkiranje motora... :misli:

Posjedujem ja jednu isto kao i Pudla mada ruku na srce nisu zagrebačke  :LOL:
 
giantMC said:
u preradovicevoj na krizanju sa masarykovom.. ak se nisam zajebo..

a u cemu je razlika izmedu Preradoviceva - Teslina i Preradivoceva - Massarykova  :misli:

osim u imenima ulica  :mrgreen:
 
Chimpa said:
a u cemu je razlika izmedu Preradoviceva - Teslina i Preradivoceva - Massarykova  :misli:

osim u imenima ulica  :mrgreen:


zato kaj nema parkinga s druge strane ceste  :mrgreen: :mrgreen: tehnicki onda nemre bit teslina
 
Hrvoje said:
Isprike na poluofu, ali još nisam vidio da je nekome pisana kazna za nepropisno parkiranje motora... :misli:
e pa nebi vjeroval meni je...bil sam parkiran na zelenom valu ispred onog betona kaj ide oko drveta i nikome nsiam smetal nit sam zauzimal parking mjesto.....nevjerovatno je to sto mi se to desilo kad sam imao regan motor na svoje ime sto je rijetkost  :mrgreen: al to vec nije za ovu temu  8)
 
Chimpa said:
tehniciki je parking cisto u Preradovicevoj  :jesus:

je imas praf al ide do krizanja.. ne filozofiraj neg se javi na fejsbuku
 
ima parking i ispred King Crossa .... :mrgreen:
 
Hrvoje said:
Isprike na poluofu, ali još nisam vidio da je nekome pisana kazna za nepropisno parkiranje motora... :misli:


Nisi dobro gledao :wink: