Pazin

Baš vidio na indexu, pa jbmti mtr, voziš se svojim putem i frustrirani dostavljač ili koji k s kombijem te ubije.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Previše se ovog lošeg događa, pobiše nas kao muhe.
Počivali u miru
 
iiiiiiiiiiii Jopee... koje godine prave...ouuu...
 
Previše se ovog lošeg događa, pobiše nas kao muhe.
Počivali u miru
ŠESTERO ljudi prije ovog posta poginulo vlastitom krivicom.. Maruliću trlja ruke al jebiga.. izgleda da smo više sami krivi nego ekipa na 4 kotača
 
Last edited:
Osobno znam ljude koji su drugima u prometu oduzeli život. Uvijek sam mislio da je to takvima trauma za cijeli život, grižnja savjest, nikad više za volan bla,bla, itd. Onda kroz razgovor skužiš da to baš i nije tako. Malo po sudu, malo uvjetna, i nakon nekog vremena dalje po gasu. Život je kurva.
 
Last edited:
nema tu grižnje savjesti, znam ih i ja nekoliko, činjenica je da ljudi moraju nastaviti s životom, ali..

više grižnje savjesti imam ja jer sam si mačku zgazio na dvorištu pred 10ak godina, dan danas se vozim 3 km/h dok idem van iz dvorišta i gledam na sve strane da ne doleti koja
 
Ako ti ovaj post vidi go go...bices blokiran na ninja topicu.
Isto vridi za mateka...mada on nema veze,sa tim...sta si satra macku.
 
  • Haha
Reactions: go-go
Osobno znam ljude koji su drugima u prometu oduzeli život. Uvijek sam mislio da je to takvima trauma za cijeli život, grižnja savjest, nikad više za volan bla,bla, itd. Onda kroz razgovor skužiš da to baš i nije tako. Malo po sudu, malo uvjetna, i nakon nekog vremena dalje po gasu. Život je kurva.
Takvi da imaju savjest i misle na ikog drugog osim sebe onda se ne bi niti vozili tako kako se voze pa se ni nebi događalo to što se dogodilo.....
Takav jedan je pijan ubio mog prijatelja koji je samo vozio svojom trakom i čim su ga nakon trežnjenja pustili iz pritvora gas van države, eto prošlo je več 9 godina i jednostavno je nedostupan pravosuđu.
Na žalost nitko ne zna što nas čeka sutra iza zavoja, no nakon punih 30 godina na motoru otkad imam položeno te svakodnevne vožnje po ZG, i samo jedan udes krivicom drugog vozača, nekako se ne mogu oteti dojmu da se to uvijek događa onima koji su velike face i najbolji vozači i najveći i najsigurniji u sebe, i bez obzira na hrpu polomljenih kostiju i jedan je u kolicima, i dalje su takvi, nesavjesni vozači..... dosta je njih i izginulo pokoj im duši.
 
  • Like
Reactions: Village and liberty
Ako ti ovaj post vidi go go...bices blokiran na ninja topicu.
Isto vridi za mateka...mada on nema veze,sa tim...sta si satra macku.

pokajao se i dobio za pokoru apriliju i mateka za dečka..
dosta mu i za dva života..

ups, sad vidim da je rip tema..
moje isprike..