PC tema

Shepa said:
Možda je to "znak" da se javiš Miru za čišćenje kompjutera od zlih duhova?  :misli: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL:

da mu pošalje komp na egzorcizam  :misli:
 
OldBoy said:
...
rađe mi reši klankanje, jeble te prostitutke...

AdBlock (za Chrome), ADWCleaner, Malwarebytes, baciti Avast kroz prozor, staviti neki solidan AV program (makar i Mirkosoftov Security) i SpyBot (na paranoid mod).
Ako bude posle toga klankalo, dovuci jednu ukrajinku doma i nek javi ostalima nek te ne pingaju više  :wink:
 
Skripter said:
AdBlock (za Chrome), ADWCleaner, Malwarebytes, baciti Avast kroz prozor, staviti neki solidan AV program (makar i Mirkosoftov Security) i SpyBot (na paranoid mod).
Ako bude posle toga klankalo, dovuci jednu ukrajinku doma i nek javi ostalima nek te ne pingaju više  :wink:

kaj je najbolje od tih free cleanera, imam CC instaliran, ali neko smeće ostane  :misli:
 
Ne znam na koje smeće misliš (registry, temp fajlovi ili... :misli: ) ali ako ga pokreneš iz Safe Mode-a, bude očistil i više nego si tražil. Zato oprezno s tim, nije loš alat ali nije baš ni pametan. :wink:
 
Skripter said:
Ne znam na koje smeće misliš (registry, temp fajlovi ili... :misli: ) ali ako ga pokreneš iz Safe Mode-a, bude očistil i više nego si tražil. Zato oprezno s tim, nije loš alat ali nije baš ni pametan. :wink:

temp fajlove očistim i bez toga, vjerojatno ostane u registry,
i nisi mi rekel kaj preporučaš od tih raznih cleanera  :misli:
 
OldBoy said:
...ne, sada je prvi put. Čim sam skypal s dedom
ajd prvo od najlakšeg.. pogledaj datum kad si pričal s dedo, zatim odi u control panel-programs-klikni uninstall a program i s desne strane popisa svih instalčranih programa bude ti pisal datum kad je instaliran na komp, gledaj od tog datuma nadalje od kad ste ti deda i ukrajinke imali conference call i naravno ak naiđeš na nekaj za kaj si siguran da nisi instaliral, ti ili sin označi i klikni gore na uninstall  :mrgreen:

edit: si uspel kaj naći?
 
markookram said:
superantispyware , avg , ccleaner = no problem  :mrgreen:

Linux = no problem :)
 
microsoft outlook ... kak da sejvam sve kontakte ? ... jer u kontaktima nema niti jedan spremljen ... a kad pišem mail tu su ...
kaj bum baš moral jedan po jedan sejvat  :misli: :shock:

i onda nek mi neko kaže da tehnika ide napred  :palacdolje: :mrgreen: