PC tema

OldBoy said:
    ...imao sam do sada četiri laptopa, svi HP, sa dva još radim, a ona dva u 'penziji' su elektronički ispravni i funkcionalni, iako skoro da su u djelovima koliko su puta padali i bili polijevani vodom, kavom pivom.

    I ni na jednom nisam koristio garanciju.

    Tak da ono, ne kužim  :misli:
jednostavno, iz godine u godinu se situacija mijenja kako se mjenja tehnologija proizvodnje, dobavljaci pojedinih komponenti, ....

ovo sto su ti rekli, situacije je za trenutnu ponudu i trenutne modele :wink:
 
HIGHLANDER said:
e to su ovi novi laptopi kaj su im plastike kućišta ko plastika za jogurt čašice,
a utori su loši jer šparaju na materijalu, meni je upravo utor za USB sjebal
upravo tak, slagal sam taj audio utor prošli tjedan, dok sam otpral plastika koja sve to drži se doslovce raspala, ajde još da je laptop plaćen 2000 kn, nikom nikaj, ali ovo je već viša klasa, na kraju sam skuril plastiku i sam složil taj utor jer mi se i od mikrofona raspal do sam ga rezal dole da posudim, a nikad nije bil mikrofon uštekan nutra :LOL:
 
bugarin said:
kupi asusa do kraja godine........
onda ga pokvari (ali pametno)......
pa dobiješ nazad popravljeni laptop + onoliko kuna koliko si ga platio.........

Gumenu cijev promjera 2-3 cm razrezat uzduzno i postavit preko otvora ventilatora, ako zaljepis sa necim ostanu otisci ljepila i slicno,ovako je lakse...
 
prošle nešto vremena ... pa me zanima kako ste zadovoljni sa win 10 ?

ja sam jučer nešto malo radio na njemu i odma mi se zgadio  :mrgreen:
otvorio mail na outlooku , za store ... i odma sam stavi komp pod lozinku ... i onda to maknut živa muka  :palacdolje:

kad su neke stvari dobre , dobre su , ne diraj ...  :x
 
markookram said:
prošle nešto vremena ... pa me zanima kako ste zadovoljni sa win 10 ?

ja sam jučer nešto malo radio na njemu i odma mi se zgadio  :mrgreen:
otvorio mail na outlooku , za store ... i odma sam stavi komp pod lozinku ... i onda to maknut živa muka  :palacdolje:

kad su neke stvari dobre , dobre su , ne diraj ...  :x

Pa nakon 7-ice onako, ajde. Li-la.

Al od 8-ice nemre gore da ga jebeš.  :mrgreen:

Ja zadovoljan.
 
    ...prije mjesec dana se vratio na Tcom i max Tv. Jučer mi je palo na pamet da pogledam neki film sa hard disca. Spojim ga na USB ulaz recivera Siemens STB 7710 (imaju dva na prednjem panelu, jedan ispod drugoga)...

    ...i dalje ne znam. Ne mogu naći sistem na koju foru u meniju pronaći opciju koja bi prikazala popis filmova sa HDa (imam ih stotinjak)

    Help...

   
 
OldBoy said:
    ...prije mjesec dana se vratio na Tcom i max Tv. Jučer mi je palo na pamet da pogledam neki film sa hard disca. Spojim ga na USB ulaz recivera Siemens STB 7710 (imaju dva na prednjem panelu, jedan ispod drugoga)...

    ...i dalje ne znam. Ne mogu naći sistem na koju foru u meniju pronaći opciju koja bi prikazala popis filmova sa HDa (imam ih stotinjak)

    Help...

 
stisni play :neznam:
 
    ...sa sam zval njihoviu tehničku službu. Vele da taj reciever nema opciju prihvaćanja vanjskoh HDa. Portovi služe samo za servisiranje. Koji jadnici, jebote...
 
Tuži ih , raskini ugovor ...
Daj nekaj napravi  :mrgreen:
Kaj će im dva porta za servisiranje
 
Kako ces ih tuzit kad je 'to sitno napisano' a potpisao si..
 
Zapru said:
oces reci da je potpisal ugovor za koristenje 2 usb porta i gledanje filmova prek njih  :LOL:
ne nego da je to njihovo vlasnistvo kod tebe je na koristenju i da oni imajupravo radit s time sta god hoce..

I tako isto disable sve portove