PC tema

    ...poslal sam sina u podrum potražit onaj Focus digitalni prijamnik. Prek njegovog su se porta mogli gledat filmovi  (y)

    E sad, pitanje je jel ga bude našel  :misli:
 
kako napravit na paypalu da moš i primat lovu?
stavio bi nešta na ebay, a mogu samo plačat preko paypala?
 
Ovisi koja ti je kartica vezana na PayPal račun i ako je registrirana i za primanje novaca (Paypal -> Profile -> Add/edit credit card pa onda opcije kartice).  (y)
 
to dodam karticu i to je to?
kreditna kartica mi je vezana za paypal
 
Na listi kartica ti se pojavi napomena da se kartica može koristiti i za polog i za dizanje novaca. Meni ide polog i dizanje samo na debitnu  a na kreditnu samo polog :neznam:
 
ne znam.
mogu mjenjt adrsu samo i to
vald bi trebo stavit onda i debitnu

20ze5w4.jpg
 
diesel power said:
Ok, program sam nabavio al kako rasturit pdf lozinku sad :LOL:
http://smallpdf.com/unlock-pdf

Probaj pa vidi, ako ne ide skini neki pdf password remover i pusti računalo da ga razbije brute force metodom.

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk

 
aloha kompjuteraši, imam pitanje :mrgreen: laptop mi se ne želi spojiti na tablet/wi-fi spot/ prepozna tablet u mrežama ali se ne želi spojiti, upišem šifre i konekt ali niš :misli: Isprobal sam mob spojiti na tablet i tu se mob spoji na tablet, znači da nekaj laptop zajebava, :misli:
 
prpa said:
aloha kompjuteraši, imam pitanje :mrgreen: laptop mi se ne želi spojiti na tablet/wi-fi spot/ prepozna tablet u mrežama ali se ne želi spojiti, upišem šifre i konekt ali niš :misli: Isprobal sam mob spojiti na tablet i tu se mob spoji na tablet, znači da nekaj laptop zajebava, :misli:

koje windowse imaš na laptopu ?
jesi probao možda obrisati tu mrežu u mrežnim postavkama pa se ponovno spojiti ?
restart laptopa ?
 
prpa said:
Sad sam gleda,xp windoze jel moze biti u tome problem?

znalo je biti problem do xp-a da se nije mogao spojiti na mrežu ako je zaštita WPA/WPA2 ali to su ja mislim riješili na xp sp3
probaj pa javi
i ako ima kakva greška javi da vidimo što bi dalje moglo biti
 
Barabones said:
znalo je biti problem do xp-a da se nije mogao spojiti na mrežu ako je zaštita WPA/WPA2 ali to su ja mislim riješili na xp sp3
probaj pa javi
i ako ima kakva greška javi da vidimo što bi dalje moglo biti

kolko mi je poznato, postoji WPA-PSK i WPA2-PSK - dva različita tipa enkripcije - osim samog windowsa, meni se pokazala problematična mrežna kartica, za koju ni na 7-ici nema podrške za WPA2, pa je riješenje spustiti malo zaštitu za jednu razinu, odnosno na WPA.. - naravno, takve kartice će se najčešće naći na xp-u..

što se tiče hot-spota, vjerojatno je android - meni nudi ili WPA2 ili otvoreno - na otvorenom bi radilo gotovo sigurno, samo što onda mogu svi u dosegu. - eventualno ako se radi o hiži, manje je susjeda, pa je i manji rizik da se netko nakači, pa bi možda bilo dovoljno sakrit mrežu (da ne odašilje SSID - na engleskom piše "Hide my device"). - drugi korak zaštite kod otvorene mreže bi mogao biti dozvoljeni uređaji iliti "Allowed devices" - upisati MAC adresu mrežne kartice.

Znači vatrogasno riješenje - ugasiti zaštitu na hot-spotu, isključit odašiljanje SSID (da se baš ne reklamira otvoreno) i točno navesti koji su dozvoljeni uređaji - MAC adresa -> ako nema nadobudnih klinaca u kvartu, ne bi smijelo biti problema.

Drugo riješenje, ako se ostaje pri xp-u sp3 (jer moguće da ni 7-ica neće riješiti problem), kupiti neki usb wifi dongle za cca 100 kn i preko njega se spajati, a integriranu mrežnu ugasiti.. - to je dugoročno, jer uglavnom svi imaju WPA2.

Ja bi prvo probal naći najnovije drivere za wifi mrežnu karticu, pa ako ne uspije (ne podržava WPA2), onda bi dalje kemijal..
 
Na otvorenom radi ali :mrgreen: budeb probal dodati novu mrezu jer ovako ne ide :misli: