PC tema

ShadowExplorer donekle radi u sprezi sa uključenim restore pointom, ali ima ljudi koji ga drže isključenim.
U svakom slučaju, vrhunska jebada.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
ne kužim zakaj bi netko uopće išao isključivati restore :misli:
puno puta mi je pomogao, pogotovo na poslu gdje babe svašta klikču
 
MOONSHIELD said:
ne kužim zakaj bi netko uopće išao isključivati restore :misli:
puno puta mi je pomogao, pogotovo na poslu gdje babe svašta klikču
zato sto postoje maliciozni programi (uglavnom oni koji zaobidju i zastitne programe) koji se nasele na restore.

jedina prava valjana stvar, nakon friske nove potpune instalacije, image diska napravljen na nekom usb-u
 
http://www.los-gatos.ca.us/davidbu/pedgen.html?gclid=CKOvj5rj0coCFcG6GwodcxkNDg


Kad zatreba pogonit sva ta cuda
 
Pomoć!
Prilikom otvaranja preko Firefoxa umjesto googla otvara mi se nekakav "search pile".Dali netko zna kaj je to i kako to maknuti.Kad otvorim postavke google mi je označen kao zadani preglednik.
 
trust said:
Pomoć!
Prilikom otvaranja preko Firefoxa umjesto googla otvara mi se nekakav "search pile".Dali netko zna kaj je to i kako to maknuti.Kad otvorim postavke google mi je označen kao zadani preglednik.
Mozes i combofix...

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk

 
Rješio...vratio na tvorničke postavke...
 
Da li postoji kod nas operater koji nudi internet min brzine uploada 5 mbs a da se ne oslanja na optiku (koju nemam) već samo na klasičnu staru fiksnu drlog paricu??  :misli: Koje su opcije? Mikrovalovi?
 
dovla said:
Da li postoji kod nas operater koji nudi internet min brzine uploada 5 mbs a da se ne oslanja na optiku (koju nemam) već samo na klasičnu staru fiksnu drlog paricu??  :misli: Koje su opcije? Mikrovalovi?
HT nudi na paricama di je moguć WDSL, brzine 30/10 i 50/10

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk
 
Problem je što na lokaciji nije moguć wdsl.

Nevjerojatno ali na 2 lokacije u samom centru grada ne može se staviti ništa osim najbjednijeg dsl-a.. Što očekivati onda o nekim prigradskim naseljima.. Jebem ti državu i infrastrukturu..
Prošle god mi raskopaju cijelu ulicu i stave nove instalacije, struja, voda, telefon. Telefon naravno klasični kabel na centrali prije krista.

O čemu se radi, moram server staviti na lokaciju gdje može hvatati upload preko 5 mbs jer se svi spajaju preko remote desktopa. Nevjerojatno od 6 mogućih lokacija gdje mogu stavit server 3 su u strogom centru a 2 u prigradskim naseljima i svi imaju najjadniju telefonsku liniju. Pa to nema u 3pm. Bila je opcija one neke antene s mikrovalovima koja se upucava u najbližu iduću i ko zakurac neko drvo je ispred te udaljene točke i kaže mi tehničar kad drvo procvjeta krošnja će ti ometat signal..  :shock: Di mi živimo...
 
dovla said:
Problem je što na lokaciji nije moguć wdsl.

Nevjerojatno ali na 2 lokacije u samom centru grada ne može se staviti ništa osim najbjednijeg dsl-a.. Što očekivati onda o nekim prigradskim naseljima.. Jebem ti državu i infrastrukturu..
Prošle god mi raskopaju cijelu ulicu i stave nove instalacije, struja, voda, telefon. Telefon naravno klasični kabel na centrali prije krista.

O čemu se radi, moram server staviti na lokaciju gdje može hvatati upload preko 5 mbs jer se svi spajaju preko remote desktopa. Nevjerojatno od 6 mogućih lokacija gdje mogu stavit server 3 su u strogom centru a 2 u prigradskim naseljima i svi imaju najjadniju telefonsku liniju. Pa to nema u 3pm. Bila je opcija one neke antene s mikrovalovima koja se upucava u najbližu iduću i ko zakurac neko drvo je ispred te udaljene točke i kaže mi tehničar kad drvo procvjeta krošnja će ti ometat signal..  :shock: Di mi živimo...
zasto server ne kolociras negdje?
 
Kako to misliš? Razmišljao sam o tome da ga stavim negdje gdje postoji brzi net i plaćam tom nekome naknadu za sve to. Nisam u tome, da li postoje firme koje se time bave ili kako to funkcionira??
 
Sve zavisi sta zelis vrtit na serveru.  Napisao si Rdc servis, za to treba dobra veza ukoliko ce istovremeno pristupati korisnici. Mislim da se za neku sumu dolara moze iznajmit WinServer, preko GoDaddya ili HostGatora, pa da na njemu smjestis to sto ti treba...

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk