PC tema

dovla said:
Problem je što na lokaciji nije moguć wdsl.

Nevjerojatno ali na 2 lokacije u samom centru grada ne može se staviti ništa osim najbjednijeg dsl-a.. Što očekivati onda o nekim prigradskim naseljima.. Jebem ti državu i infrastrukturu..
Prošle god mi raskopaju cijelu ulicu i stave nove instalacije, struja, voda, telefon. Telefon naravno klasični kabel na centrali prije krista.

O čemu se radi, moram server staviti na lokaciju gdje može hvatati upload preko 5 mbs jer se svi spajaju preko remote desktopa. Nevjerojatno od 6 mogućih lokacija gdje mogu stavit server 3 su u strogom centru a 2 u prigradskim naseljima i svi imaju najjadniju telefonsku liniju. Pa to nema u 3pm. Bila je opcija one neke antene s mikrovalovima koja se upucava u najbližu iduću i ko zakurac neko drvo je ispred te udaljene točke i kaže mi tehničar kad drvo procvjeta krošnja će ti ometat signal..  :shock: Di mi živimo...

O kakvom je serveru rijec i sto se na njemu vrti? Razmisli o tome da se maneš brige o samom serveru i prepustiš to nekom velikom cloud-u (Amazon, Microsoft Azure, ...)...
 
Na serveru se vrti Pantheon, knjigovodstveni i POS. Fizički sam server kupio prije mj dana tako da ove virtualne opcije otpadaju. Moram ga baš smjestiti negdje. Zapru je dao ideju i ponudu pa ćemo vidjeti..  (y)
 
dovla said:
Na serveru se vrti Pantheon, knjigovodstveni i POS. Fizički sam server kupio prije mj dana tako da ove virtualne opcije otpadaju. Moram ga baš smjestiti negdje. Zapru je dao ideju i ponudu pa ćemo vidjeti..  (y)

ma kakvi fiz serveri... :) rentaš si vm na amazonu i miran. Ako trebaš pomoć oko amazona cimni me na pm

što se ovih gore malwareaja i kriptosranja  tiče..... GNU/Linux  (y) (y)
 
Dali postoji koji program a da nije windows media player, koji prepoznaju bilo koji audio pušten na kompu i da ima animirane gluposti tipa equalizer, strobo i sl. pizdarije i da se to može fino na full screen staviti  :misli:
 
zlogi said:
Dali postoji koji program a da nije windows media player, koji prepoznaju bilo koji audio pušten na kompu i da ima animirane gluposti tipa equalizer, strobo i sl. pizdarije i da se to može fino na full screen staviti  :misli:

winamp
 
;) Susjed do mene je izumio winamp  :mrgreen:  mislim na same audio programe nego sami "vizualizator" ima ih par za Winamo koji su super ;) ali ja bi htio da bilo koji audio file koji je pušten sa youtuba ili nekog drugog programa može to vizualizirati. Ovaj milkdrop2 je super na Winampu
 
zlogi said:
;) Susjed do mene je izumio winamp  :mrgreen:  mislim na same audio programe nego sami "vizualizator" ima ih par za Winamo koji su super ;) ali ja bi htio da bilo koji audio file koji je pušten sa youtuba ili nekog drugog programa može to vizualizirati. Ovaj milkdrop2 je super na Winampu

ima ali to su profi programi za VJ-eve koji koriste dmx kontrole + laptop
 
Pitanje za anonymouse  :mrgreen:

Imao sam win8.1 i moja vjecna igra red alert 2 je radila ok.
Nakon micanja na win10  kod aktivacije se cuje zvuk ali je ekran potpuno crn i ne reagira....
Pliz vratite mi igru  :misli:

2. Koristim vlc za video i kad pauziram ili pustim u rad ekran od tv se ne ugasi  (nesto green eco mode), ali kad pustam muziku  na vlc ekran se ugasi a onda i muzika crkne
 
dannyghost said:
Pitanje za anonymouse  :mrgreen:

Imao sam win8.1 i moja vjecna igra red alert 2 je radila ok.
Nakon micanja na win10  kod aktivacije se cuje zvuk ali je ekran potpuno crn i ne reagira....
Pliz vratite mi igru  :misli:
si probal compatibility mode? desni klik na ikonu igre i tam odaberes? deni na xp


EDIT:

btw http://xwis.net/forums/index.php/topic/182360-cc-red-alert-2-windows-8-windows-10-fix/
 
Budem probao.thx
 
dannyghost said:
Imao sam win8.1 i moja vjecna igra red alert 2 je radila ok.

Pliz vratite mi igru 
Wohooooo ima nas još to je to  (y) (y) (y)
 
zlogi said:
Wohooooo ima nas još to je to  (y) (y) (y)
:wink:

netijak said:
Tanya...  :0648: :0648: :0648:

Jebes tanju..apocalypse tank...jedno 6 komada sa max iskustvom  :0648:
 
Kaj je ovo???????  gledam danas na tsrot a ono imam kaj vidjet, danas napravil promet 35giga :shock:, zgasim laptop ali promet ide dalje.Poslal mail ovima u tcom,vele bu vidli, koji klinac je to, zastite imam, jedino mi se cini logicno da je ruter prdnul,pa samo pegla
 
prpa said:
Kaj je ovo???????  gledam danas na tsrot a ono imam kaj vidjet, danas napravil promet 35giga :shock:, zgasim laptop ali promet ide dalje.Poslal mail ovima u tcom,vele bu vidli, koji klinac je to, zastite imam, jedino mi se cini logicno da je ruter prdnul,pa samo pegla

To ti je zato jer preveć spamaš po forumu pa je ruter prešel u iberturažu  :mrgreen:
 
Kiki_Rotten said:
To ti je zato jer preveć spamaš po forumu pa je ruter prešel u iberturažu  :mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL: