PC tema

crobiker1 said:

Jebeni tcom mi dva dana drzao off vezu Bog nekog kvara na centrali.sutra budem probao... :mrgreen: (y)
 
USB stick za internet, preporuke, kaj je najbolje uzet  :misli:
 
kažu da su ovi s "malom" antenicom dobri  (y)


meni šiba 'ko lud, kroz 2 zida  :mrgreen: ;)

pIUY8Sq.jpg
 
dinko1981 said:
Zavisi koliko GB ti je dovoljno jer većinom nisu flat.

znam da nisu flat, treba mi kad odem na selo, a unuka uzme mobitel pa gleda crtane, nikak se uskladit s njom ;)

DADO+ said:
kažu da su ovi s "malom" antenicom dobri  (y)


meni šiba 'ko lud, kroz 2 zida  :mrgreen: ;)

pIUY8Sq.jpg

to imam doma s etaže na etažu, trebam za selo di sam otkazal fiksnu liniju
 
bonbon 5gb/45 kn, koristi mrežu od t-coma i kompatibilam je sa njihovim stickovima. Može i na 4g ako imaš pokrivenost signalom i odgovarajući aparat.
 
dinko1981 said:
bonbon 5gb/45 kn, koristi mrežu od t-coma i kompatibilam je sa njihovim stickovima. Može i na 4g ako imaš pokrivenost signalom i odgovarajući aparat.

imam njihov stick od prije 6 - 7 godina, jel to još može funkcionirat  :misli:

 
HIGHLANDER said:
imam njihov stick od prije 6 - 7 godina, jel to još može funkcionirat  :misli:

  ...ja sam imal stari VIP stick. Pa sam zel paket za internet, kartica plus 1GB. Pa onda problemi kad kupiš novi bon, pa neko kurčevo čekanje da te prihvate nakon što ukucaš kod (dva, tri, četiri sata). Pa si nestrpljiv i nakon dva sata probaš, a internet radi, pa za sat i nešto vele ti da si potrošil karticu jer nisi čekal potvrdu i derali te po nekoj jebeno skupoj tarifi, pa piši prigovor.

  Zaključak: beži od starog sticka (kao ušteda, zakaj da uzimam novi), i još jače beži od VIPa

  Druge nisam probal, al idem u kupovinu nekog novog sticka i mobilnog interneta, da imam u Šibeniku.

  Čekam da čujem kaj budu tebi predložili ovde. 
 
OldBoy said:
  ...ja sam imal stari VIP stick. Pa sam zel paket za internet, kartica plus 1GB. Pa onda problemi kad kupiš novi bon, pa neko kurčevo čekanje da te prihvate nakon što ukucaš kod (dva, tri, četiri sata). Pa si nestrpljiv i nakon dva sata probaš, a internet radi, pa za sat i nešto vele ti da si potrošil karticu jer nisi čekal potvrdu i derali te po nekoj jebeno skupoj tarifi, pa piši prigovor.

  Zaključak: beži od starog sticka (kao ušteda, zakaj da uzimam novi), i još jače beži od VIPa

  Druge nisam probal, al idem u kupovinu nekog novog sticka i mobilnog interneta, da imam u Šibeniku.

  Čekam da čujem kaj budu tebi predložili ovde.

upravo zval t-com, stick mi još uvijek vrijedi, samo sam ga jednom koristil 2008.
veli ženska da mi jedino sim kartica ne vredi pa da odem do najbližeg centra i uzmem
novu, tak bum i napravil jer mi je mob ionak na lokal pa bum s tim povezal ;) :mrgreen:
 
Ako ćeš koristit stick od t-coma za bonbon morat ćeš samo unjet nihove postavke za internet, kao što bi morao i u mobitelu.
 
dinko1981 said:
Ako ćeš koristit stick od t-coma za bonbon morat ćeš samo unjet nihove postavke za internet, kao što bi morao i u mobitelu.

pa to ni problem, glavno da mi ide u trošak ;)
 
HIGHLANDER said:
znam da nisu flat, treba mi kad odem na selo, a unuka uzme mobitel pa gleda crtane, nikak se uskladit s njom ;)

to imam doma s etaže na etažu, trebam za selo di sam otkazal fiksnu liniju

HIGHLANDER said:
upravo zval t-com, stick mi još uvijek vrijedi, samo sam ga jednom koristil 2008.
veli ženska da mi jedino sim kartica ne vredi pa da odem do najbližeg centra i uzmem
novu, tak bum i napravil jer mi je mob ionak na lokal pa bum s tim povezal ;) :mrgreen:

a to

:neznam:

ja imam ovaj za not./lap.  i već jako dugo ga koristim
ali samo kad idem u Dalmaciju,
jedino sam primijetio, kad sam na brodu, slabija mu je
konekcija od mobitela  :palacdolje:


YQYzHLp.jpg



jedina dobra stvar s tim zna biti ako je nevrijeme, pa pukne fiksna,
onda ga uzmem, ali slab je  :?
 
DADO+ said:
a to

:neznam:

ja imam ovaj za not./lap.  i već jako dugo ga koristim
ali samo kad idem u Dalmaciju,
jedino sam primijetio, kad sam na brodu, slabija mu je
konekcija od mobitela  :palacdolje:

jedina dobra stvar s tim zna biti ako je nevrijeme, pa pukne fiksna,
onda ga uzmem, ali slab je  :?

ja imam ovaj i sad bum ga probal kad uzmem novu karticu, da se ne jebem s mobitelom,
ima utor i za neku antenu i za micro memorijsku karticu

huawei_e160g_hsdpa_usb_stick_umts.jpg
 
dinko1981 said:
bonbon 5gb/45 kn, koristi mrežu od t-coma i kompatibilam je sa njihovim stickovima. Može i na 4g ako imaš pokrivenost signalom i odgovarajući aparat.
jel ide taj i na 3g ili samo 4g?  jesi isproba :misli:
 
OldBoy said:
  ...ja sam imal stari VIP stick. Pa sam zel paket za internet, kartica plus 1GB. Pa onda problemi kad kupiš novi bon, pa neko kurčevo čekanje da te prihvate nakon što ukucaš kod (dva, tri, četiri sata). Pa si nestrpljiv i nakon dva sata probaš, a internet radi, pa za sat i nešto vele ti da si potrošil karticu jer nisi čekal potvrdu i derali te po nekoj jebeno skupoj tarifi, pa piši prigovor.

  Zaključak: beži od starog sticka (kao ušteda, zakaj da uzimam novi), i još jače beži od VIPa

  Druge nisam probal, al idem u kupovinu nekog novog sticka i mobilnog interneta, da imam u Šibeniku.

  Čekam da čujem kaj budu tebi predložili ovde.
vrlo jednostavno Old, povezeš mob (valjda je neki smarphone) sa laptopom. na mobu imas opciju da ti je mob AP i to je to. mobovi rade na brzim mrezama a 0kn investicije. :wink: