PC tema

markookram said:
zbog procesora ?
yep, sam kaj bi ja jos siknul RAM-a.

imam yoga 2 13 i ima jos intel rapid storage gore i nisam zadovoljan s 4G RAMa a na yogi je sranje jer su zalotane  :palacdolje:
 
ma kakva dodatna memorija ... to frend kupuje ... a taj jedva da zna upalit komp  :D

....


evo već se je odlučio ... za jeftinijeg naravno  :LOL: :LOL:
 
Koliko je taj skuplji zapravo bolji od ovog jeftinijeg i po cemu, vrijedi li to tih 1000kn razlike?
Moral bi nesto ubosti, ovo je vec neizdrzivo polako....ima ko kakav bestbuy, uvjet bi bil najveci ekran, filmovi, crtici, povezivost s TV-om i to, igrice nisam igral 10 godina...
E da, adapter riknul na starom laptopu, ima to zamjenskih ili...?
 
Pa njega...
Routerboard 951G-2HnD
Trebal bi se zakačit bežično na internet i onda to slat preko svih 5 portova i WiFi.
 
Fronius said:
Pa njega...
Routerboard 951G-2HnD
Trebal bi se zakačit bežično na internet i onda to slat preko svih 5 portova i WiFi.
znaci da radi ko AP?

http://wiki.mikrotik.com/wiki/Manual:Making_a_simple_wireless_AP
 
Jel zna iko kako rijesit problem,laptop HP Compaq 615, nakon sta san izvadia RAM da provjerin koji je model da mogu narucit jos 1 gb jer je spor ka blato i vratia ga posli na misto sve kako je i bilo (prethodno izvuka i adapter i bateriju) vise se ne dize sustav.
Cuje se ventilator da vrti i svitli ledica,al na ekran nista ne izbacuje.
Pokusa san resetirat sve,stavit RAM u drugi slot,al nista ne ide...

Upomoc  :mrgreen:
 
Zapru said:
posalji mi prtsc di je to kaj te jebe
b6ae59f4a823fb150934e10a60525083.jpg
 
Skripter said:
Pod uvjetom da si sve vratil na mjesto kak spada... provjeri svjetlinu ekrana i TV tipku :neznam:
Pa mislin da je RAM nemoguce stavit naopako...
Pokusa prominit brightness al i dalje sve isto. Koja tv tipka?
 
Problem rijesen...izgleda da san triba samo malo jace uprit RAM unutra  :bonk: :bonk:

A sad ako ima ko za prodat 2 gb RAMa za laptop,ddr2 ?  :misli:
 
casper000 said:
Problem rijesen...izgleda da san triba samo malo jace uprit RAM unutra  :bonk: :bonk:

A sad ako ima ko za prodat 2 gb RAMa za laptop,ddr2 ?  :misli:

imam 3 razne po 1GB, ako ti odgovara (3200, 4200, 6400)
 
https://www.youtube.com/watch?v=CashAq5RToM&utm_source=Influencer%20Plus&utm_medium=YouTube&utm_campaign=PhoneBuff
 
Računalo je napravilo update na win10, kako saznati koja licenca je bila prije instalirana?

Imam 30 računala u firmi i sada ne znam koja mi je licenca na kojem računalu