PC tema

don_carlos_007 said:
I ja mogu svjedočiti za kvalitetu Lenovo laptopa, moj evo gura 6. godinu

meni R500 star 10+ godina radi besprijekorno ukopčan i upaljen 24 sata

ali mislim prema onome što čitam i čujem okolo da je i Lenovo u tom segmentu kvalitete i trajnosti pokleknuo na onu stranu povećanja profita nauštrb kvalitete
 
vrtoglave brzine kompa moga  :LOL:

w05b88.jpg
 
Ako ces vec na Linux onda izaberi neku distru koja je ispeglana i na kojoj sve radi te za koju mozes nac/zguglat probleme na koje naletis :)
 
:misli:
Kupio sam free dos laptop bez CD-ROMa i 64 bitni Windows 10 koji je stigao u obliku CDa (znam... [emoji38] )

Sad bi trebalo kreirat instalacijski USB ali je problem što mi je PC 32 bitni - dakle, mogu li na 32 bitnom PCu kreirat instalacijski USB za 64 bitni Windows?
 
Ne moraš ništa kreirati, nego s Microsoftovog site-a skineš točno ono što ti treba i sam alat ti napravi bootabilni USB stick sa instalacijom Windowsa verzije koju si odabrao.
 
Nino777 said:
Ne moraš ništa kreirati, nego s Microsoftovog site-a skineš točno ono što ti treba i sam alat ti napravi bootabilni USB stick sa instalacijom Windowsa verzije koju si odabrao.
Media Creation Tool ti se to zove...

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

 
Rufus
 
Ima tko link na aktivator za win 10? Moze I na pp.

Za sedmicu sam imal win 7 loader Ali nemrem nis slicno najti..

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

 
crobiker1 said:
Ima tko link na aktivator za win 10? Moze I na pp.

Za sedmicu sam imal win 7 loader Ali nemrem nis slicno najti..

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
Mislim da nemaš ništa slično tome za 10, bar nije bilo prije. Mislim, ima, al nije trajno rješenje.
Ja sam doma to tak riješil da sam kupil na Ebayu aktivacijski ključ (ima već za par dolara) i radi savršeno. Napravio sam to na 5 komada kaj imam doma...

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

 
Fronius said:
Mislim da nemaš ništa slično tome za 10, bar nije bilo prije. Mislim, ima, al nije trajno rješenje.

KMS38 nije trajno rješenje da, aktivira Windowse do 1.1.2038. a poslije snađi se druže.
 
Ja sam degen! Isao sinoc curi napravit laptop jer nije aktiviran i skinem program i resetiram. Sad ne mogu uci u laptop. Jos ne zna.  :LOL:


Nemam sa cega dignut nove winse a ni popravit.
 
Molim pomoć.

Godinama koristio Corel Draw X7 sa web polica. Aktivirao ga sa nekim aktivatorima kaj se dobilo ja mislim.
U međuvremenu napravio parsto .cdr datoteka i sad mi program odbio suradnju. XD
Javlja da je invalidni ključ, nudi 50% off za kupovinu licence i tak.

Mislio sam da se lecenca treba plaćati svaku godinu za aktualnu verziju, a ne da program uvijek radi samo se ne updatea kad istekne. Ako ju obnavljaš, uvijek si up to date sa softwareom.
Tak da mi je počelo igrati i to.

Al dal ima neko prije toga neko rješenje? Neku verziju sa polica koja radi?

Ne znam koliko mi X7 više igra jer koliko god i uninstalirao i sve po svuda pobrisao, on 17 icu i dalje prepoznaje i odmah mi nudi samo to plaćanje. Mogu radit i inportat. Al nemrem sejvat, exportat, niš.
Stavio neki X6, al s njim nemrem otvarat cdrove jer su mi svi spremljeni samo za x7. Dakle treba bar X8.

Aj nek neki softwareaš pomaže pliz. XD
 
Ako nekome iz nekog razloga treba nešto od ovoga nek' se javi pa da proslijedim, prije nego arhiviram na reciklažno zborno mjesto..