Pegaso 650 Garda(Cube) 2000 - problem u radu motora

Doktor Boris je skužio izvor problema!
Naravno u to nisam imao nimalo sumnje  :D

Izvor problema je neispravan regler, koji radi frku čim se malo zagrije.

Dečki fala na sudjelovanju u temi, i smatram da je stvar riješena.


Nego, jel se sastaju Pegasovci negdje u/oko Zagreba??  :misli:
 
BucoZG said:
Doktor Boris je skužio izvor problema!
Naravno u to nisam imao nimalo sumnje  :D

Izvor problema je neispravan regler, koji radi frku čim se malo zagrije.

Dečki fala na sudjelovanju u temi, i smatram da je stvar riješena.


Nego, jel se sastaju Pegasovci negdje u/oko Zagreba??  :misli:
(y)

i kolko te na kraju kostalo to zadovljstvo naravno uz doktora??
 
BucoZG said:
Doktor Boris je skužio izvor problema!
Naravno u to nisam imao nimalo sumnje  :D

Izvor problema je neispravan regler, koji radi frku čim se malo zagrije.

Dečki fala na sudjelovanju u temi, i smatram da je stvar riješena.


Nego, jel se sastaju Pegasovci negdje u/oko Zagreba??  :misli:
Trenutno su svi na sanjkanju :mrgreen:
 
Ajd nek je rjeseno, jebat ga kakve gluposti se mogu desit i na cudne nacine pokazat (y)
ak bu kakvo skupljanje, ja sam za (y) :mrgreen:
 
sehrz said:
(y)

i kolko te na kraju kostalo to zadovljstvo naravno uz doktora??


Nemam pojma, još se ne usudim pitat  :(

Mislim da bu sutra složen, danas mi je javio da sad makina dela OK i da još ima posla oko slaganja ožičenja i plastičnih oklopa.

 
Meni se motor u vožnji ugasio i nekako sam ga na sreću opet upalio. Nakon par kilometri crko do kraja. Bilo je očito da je nekaj sa strujom. Po nekim mjerenjima bilo je da je vrisnuo regler. Kupim ja u "SPER-u", cijena je bila oko 400-500 kn. Dođem doma i kod pripreme montaže reglera skužim da je jedna žica u konektoru oštećena i "šlusira". To je bil kvar. Spojim žicu i motor dela ko vurica. I kaj sad sa reglerom  :misli:. Odem kod frajera, objasnim situaciju i veli čovac nema frke vratim ti lovu jer regler nije ni taknut  (y). Velikodušno sam deci ostavil pet banki za sladoled.

A mogli bi se stvarno i naći na nekoj cugi kad zatopli!!!
 
Covijek moze rec samo svaka cast za poslovnost (y)
A kaj se tice sakupljanja, trebalo bi nekaj dogovorit u svakom slucaju (y)
 
Nadam se da nebude ostalo samo na dogovoru...bio bi fora postrojiti leteće kobile!!!
 
vuki r said:
Meni se motor u vožnji ugasio i nekako sam ga na sreću opet upalio. Nakon par kilometri crko do kraja. Bilo je očito da je nekaj sa strujom. Po nekim mjerenjima bilo je da je vrisnuo regler. Kupim ja u "SPER-u", cijena je bila oko 400-500 kn. Dođem doma i kod pripreme montaže reglera skužim da je jedna žica u konektoru oštećena i "šlusira". To je bil kvar. Spojim žicu i motor dela ko vurica. I kaj sad sa reglerom  :misli:. Odem kod frajera, objasnim situaciju i veli čovac nema frke vratim ti lovu jer regler nije ni taknut  (y). Velikodušno sam deci ostavil pet banki za sladoled.

A mogli bi se stvarno i naći na nekoj cugi kad zatopli!!!
Evo sad nakon nekog vremena čitam forum i opet mi dođe toplo. I tog ima  :mrgreen:  a mislim, novi regler, ni vam ni tam ...
 
A dolazi i toplije vrijeme...čekam neku lovicu pa idemo na zamjenu lanca i lančanika i naravno servis...dok još nije gužva sa susretima i vožnjama mogli bi se skupiti na kakvoj cugi da posložimo te kobile!!!
 
vuki r said:
A dolazi i toplije vrijeme...čekam neku lovicu pa idemo na zamjenu lanca i lančanika i naravno servis...dok još nije gužva sa susretima i vožnjama mogli bi se skupiti na kakvoj cugi da posložimo te kobile!!!
Pratim, slušam, kad dogovorite datum, dolazim  :D

Samo da je vikend ... optimalno 6. mjesec.
 
Ovisno o vremenu, ak zatopli možemo i prije, stvar dogovora.
Naka lagana vožnjica i čašica razgovora!!!!
 
ja bi volio dobiti ime ili broj od doktora za taljane..nedavno sam kupio peggy cube i znam da ce mi trebat...
Cestitam ti na kupnji odlicnog motora. Dupli karburatori kicks ass
 
Također ponosni gurać Pegasa Cube 650 frgići i također trebam majstora, po mogućnosti zapadni dio zagreba, po mogućnosti taj iz Podsuseda ili kontakt dr borisa iz gornjih posteva.
Hvala