Pegaso Cube 650 - neka pitanja

Phronesis

New member
Ovo bi trebao biti Pegaso sa karburatorima tj. Cube 2000.g.
Kako se točno zove ovo crijevo? Ovaj lajtung... Ulje od motora se vrtilo kroz njega. U biti trebao bi info kako doći do njega jer je puklo.
Daljnje stvari koje me zanimaju je dali netko zna tko radi nosače za bočne kofere? Bilo kakve jer stavio bi bisage.
Treće, ali nije neš prebitno: jel komplicirano mjenjati sajlu od obrtaljke. Nisamni znao da je na sajli.
Hvala
 

Attachments

  • IMG_20190417_093830.jpg
    IMG_20190417_093830.jpg
    883.3 KB · Views: 124
Davno(relativno) i kratko sam imao jednu 00' ali ta je bila i.e.,dakle anšpric
vozio sam je kratko,godinu dana i nekih  cca18000 km,mjenjo samo gume,ulje i lanac tak da ti nemrem pomoč
pa zar na netu nema neki manual
za ostalo ebay
 
Tek sad vidim sliku,to ti na vrapču u hidraulici naprave za manje od sto kuna,za petrinju neznam
Za nosače u automotosportu.hr su znali imat za starije modele motora,zovi ih i pitaj a malo bolji majstor bravar ti isto lako napravi ak je još prijatelj (y)
 
Momci dobri ste! Hvala. Već sam našao u Sisku, ali danas nisam stigao otići. Teško se skida to malo crijevo, nadam se lakšem vraćanju.
Dobar savjet za vraćanje onih bakrenih šajbica. Ugrijati ih pa ih baciti u vodu, da se okale valjda. Jbg prvi put se susrećem sa time. Bit će to dobro!
Bez motora sam već 5 dana. Malo sam živčan hahhaha
 
Phronesis said:
Momci dobri ste! Hvala. Već sam našao u Sisku, ali danas nisam stigao otići. Teško se skida to malo crijevo, nadam se lakšem vraćanju.
Dobar savjet za vraćanje onih bakrenih šajbica. Ugrijati ih pa ih baciti u vodu, da se okale valjda. Jbg prvi put se susrećem sa time. Bit će to dobro!
Bez motora sam već 5 dana. Malo sam živčan hahhaha

to ti je da omekšaju i bolje zabrtve...