PEHAR !!

Masha

New member
Mislim da bi bilo ljepo se pohvalit i dobivenim peharom na timskoj !!

MK MOTORI :roll: SASA I KRUNO pehar za 3 mjesto !!!! :cheer:
Cestitam 69 :peace:
 
Koliko ja znam bilo je samo 3 tima u timskoj-serija. :mrgreen: Ipak moje cestitke sta je je! (y)
 
Upravo citam mail i vidite sta sam nasao:

HTnet sigurnosna zaštita je spriječila isporuku e-mail poruke koja je
sadržavala virus i koja je bila adresirana na Vas. Detalji o poruci:

Od: [email protected]
Tema: Forum notify
Pronađen virus: WORM_BAGLE.Z

Napominjemo da neki virusi lažiraju podatke o pošiljatelju te navedeni
podaci ne moraju značiti da je naveden stvarni pošiljatelj virusa.

Maso znam da ti nisi kriva al sam se nasmija :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
ZOKA said:
Koliko ja znam bilo je samo 3 tima u timskoj-serija. :mrgreen: Ipak moje cestitke sta je je! (y)

pehar je pehar...jbg,nisu oni krivi što je bilo samo tri tima...znam ja jednog šta je dobio pehar,a nastupio je jedini u klasi pa danas zajebaje okolo nas šta nemamo ništa :D :D :D ..al,šta je je on ga ima ,a mi ne...tako i oni za timsku..
 
ZOKA said:
Upravo citam mail i vidite sta sam nasao:

HTnet sigurnosna zaštita je spriječila isporuku e-mail poruke koja je
sadržavala virus i koja je bila adresirana na Vas. Detalji o poruci:

Od: [email protected]
Tema: Forum notify
Pronađen virus: WORM_BAGLE.Z

Napominjemo da neki virusi lažiraju podatke o pošiljatelju te navedeni
podaci ne moraju značiti da je naveden stvarni pošiljatelj virusa.

Maso znam da ti nisi kriva al sam se nasmija :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Nisam !!! Sve provjereno :)
 
Maša said:
ZOKA said:
Koliko ja znam bilo je samo 3 tima u timskoj-serija. :mrgreen: Ipak moje cestitke sta je je! (y)


Bilo ih je 4 :mrgreen: al pehar je pehar !!!! 8)

Uf, je bilo nas je cetiri i bili smo cetvrti, samo imamo srece sto su se oni koji su bili drugi, malo sverali pa su dikvalificirani.
 
Ne priznam taj pehar dok iz njega ne popijemo šampanjac ili koju pivicu. Jel se ikad dogodilo da se nije pilo iz Emilovog pehara? Mislim da nije. :B:

P.S. Možda bolje i ne spominjati tu famoznu četvrtu ekipu. Ipak je ono racing motor sa svjetlima.... iz '52. :mrgreen: :mrgreen:
 
da da ...morat ce se to proslavit !!!
A i imamo dva pehara ...pa ce se duplo slavit :wink:
 
Bravo Saša i ???? (y)
Ne znam šta se deslio sa "serijom" ove godine da se nitko nije javio...
Ja 6 godina čekam da se serija malo očisti (5 drugih, 1 treće i pet 4-ih mjesta). Otišao sam iz serije da nisam nikad pobjedio, ali nisam nikad niti promjenio partnera, a on vozi više na iskustvo nego na brzinu pa smo uvjek bili negdje u vrhu...Svaki pehar mi je jako drag, a znam da neću tako brzo do njih u no-limitu, (dva jebena 4. mjesta)
Zato slaži pehare jer oni ostaju :joy:
 
BorisZ said:
Bravo Saša i ???? (y)
Ne znam šta se deslio sa "serijom" ove godine da se nitko nije javio...
Ja 6 godina čekam da se serija malo očisti (5 drugih, 1 treće i pet 4-ih mjesta). Otišao sam iz serije da nisam nikad pobjedio, ali nisam nikad niti promjenio partnera, a on vozi više na iskustvo nego na brzinu pa smo uvjek bili negdje u vrhu...Svaki pehar mi je jako drag, a znam da neću tako brzo do njih u no-limitu, (dva jebena 4. mjesta)
Zato slaži pehare jer oni ostaju :joy:

I samo da se nadovezem,imas u Pevecu za 40 kn ako negdje zasteka,ustvari radis sa sarafima pa ces vec nesto zmislit,ja sam vec probao nesto od tijesta ali nije bog zna šta :poke: 8)