perforirani inox lim

Status
Not open for further replies.

Vukopas

New member
....(rupičasti)..rupice nebi smjele biti veće od 3 mm,treba mi komad dimenzija 1000 mm x 200 mm,debljine 1-1.5 mm,zna li netko gdje bih to mogao nabaviti? ili možda netko ima doma? ima za kupiti tabla od 2 kvadrata,ali to mi je previše,stajaće bezveze ostatak,a i treba izdvojiti 800 kn za tablu. Tenx unaprijed  (y)
 
treba ti baš perforirani lim ili istegnuti metal(lim) ili kak se to već zove, hoću samo reć da ak trebaš ovo drugo, to se može kupit da ti odrežu jer je u roli.
 
  Hrvatska poslovna tražilica:

http://www.wlw.hr/Proizvodi.aspx?language=Hrvatski&search=inox

Izbačeno i je 60-70 linkova, pa možda se snađeš i najdeš kaj ti treba !  :mrgreen:
 
Vukopas said:
....(rupičasti)..rupice nebi smjele biti veće od 3 mm,treba mi komad dimenzija 1000 mm x 200 mm,debljine 1-1.5 mm,zna li netko gdje bih to mogao nabaviti? ili možda netko ima doma? ima za kupiti tabla od 2 kvadrata,ali to mi je previše,stajaće bezveze ostatak,a i treba izdvojiti 800 kn za tablu. Tenx unaprijed  (y)

Strojopromet Zagreb, pošalji nekoga nek ode i potraži, ima dosta reslova
koji su ostali, ja sam tamo kupovao prije, rupe su bile 1 mm a lim debljine
čini mi se 0,8 mm.
 
INOX CENTAR SESVETE d.o.o. Remetska 10 , 10360 Sesvete, 01 / 2040 040

Probaj nazvat ove
 
Bubanj od veš-mašine  :wink:
 
hvala svima na trudu..sve opcije sam probao ali ili nema nego samo cjela tabla,ili nema uopće  :(
 
lim mogu nabavit a reci točno kolike rupe hočeš jer ću ih perforirat ja naknadno

kolike????
 
Status
Not open for further replies.