performance topova aprilie mille

Status
Not open for further replies.

Vukopas

New member
evo malo sam se poigrao topovima(ispušnim loncima) aprilie 1000 (mille), skidanje katalizatora,i uredjenje izlazne cijevi..
1. top još u kompletu,samo prerezan na početku do zadebljanja u kojemu se nalazi katalizator.
2. 3. izgled katalizatora
4. skinuti katalizator,nemože se razbiti kao kod auta,nije keramički,nego od više slojeva aluminijske folije,tako da je potrebno izbušiti par rupa u njemu,te ga dlijetom izbiti u par komada (nije lako).


 
1. učinak..nema ga !!! (y) vratiti otpiljeni dio i zavariti..
2. zadnji dio-u original stanju
3. uzeti malu frezu..i otpiliti (skratiti) iznutra izlaznu cijev
4. skraćena cijev,na koju vraćamo okvir (tuljak) ..
 
Vukopas said:
evo malo sam se poigrao topovima(ispušnim loncima) aprilie 1000 (mille), skidanje katalizatora,i uredjenje izlazne cijevi..
1. top još u kompletu,samo prerezan na početku do zadebljanja u kojemu se nalazi katalizator.
2. 3. izgled katalizatora
4. skinuti katalizator,nemože se razbiti kao kod auta,nije keramički,nego od više slojeva aluminijske folije,tako da je potrebno izbušiti par rupa u njemu,te ga dlijetom izbiti u par komada (nije lako).

A to sve radiš iz gušta ili zato što bi performanse trebale biti bolje od protočnijih spuhova (tipo akrapa, itd.) ili su u pitanju financije? Meni bi bilo žao rezat te originalne ljepotane! ;)
 
Dave said:
A to sve radiš iz gušta ili zato što bi performanse trebale biti bolje od protočnijih spuhova (tipo akrapa, itd.) ili su u pitanju financije? Meni bi bilo žao rezat te originalne ljepotane! ;)
pa naravno da radim iz gušta,nema novaca koji bi to platili  :mrgreen: a opet..i iz koristi,staviću fotku dok bude gotovo.
 
Šalji demzi da testira :mrgreen:
 
Vukopas said:
aha...javio se.. :mrgreen: nemožeš ga samo izvaditi...zavareno je sve u boci..

ma pitanje je ozbiljno da ozbiljnije ne moze biti... danas sam gledao na originalu kako izvaditi dB killere, ali nigdje nisam nasao imbuse ili obicne sarafe...

znaci zavareno je :(
 
brusilica...  :chainsaw: i rješeno  (y)
a imao je rsv i shacala..nije ti ga ponudio?
 
Vukopas said:
brusilica...  :chainsaw: i rješeno  (y)
a imao je rsv i shacala..nije ti ga ponudio?

shacal je na reparaturi.. kaze da se razletio na djiru do rovinja... pa cekam :)
 
demza said:
shacal je na reparaturi.. kaze da se razletio na djiru do rovinja... pa cekam :)
da,znam,bio je kod mene. A i tvoj top je probao moju hondu  :mrgreen: (y) zato je i promjenio boju  :mrgreen: :mrgreen:
 
e vukopas, super si napisao i  slike su super.




 
evo danas konačno dovršio posao,napravio sam grane i uslijedila je ugradnja  (y) evo par fotki :
 
Status
Not open for further replies.