peugeot kisbee molim za savjete

Loading

New member
Pozdravljam svu ekipu staru i novu, zadnjih mjeseci sam u dilemi oko kupovine skutera. treba mi manji skuter iskljucivo za po gradu, ne previse brda, da malo trosi, da je jeftin za registraciju, odrzavanje itd...
e sad gledao sam italijansku kvalitetu ali se nisam uklopio u njihove cijene, nasao sam ovaj pezo kisbee u salonu, e sad imaju dvije cijene za naizgled isti skuter. Kisbee 2015 kosta 2630KM (oko 1320€) i kisbee 2016 2920KM (oko 1500€). moze li mi neko reci koja je razlika u motorima osim cijena i godina, da li je ovaj 2016 ista poboljsan itd..

pored ovoga bi volio cuti generalna iskustva sa ovim motorom. Zivjeli.
 
e drustvo, kupio sam konacno Kisbee RS 50ccm 4t, vozim ga vec mozda 10 dana, oko 600km sam napravio, zadovoljan sam sa skutercicem  :021:

vec sam se zalio tamo na mojskuter da mi nekad motor pri kretanju zna ugušit, pa se par puta ugasio na semaforu, ali narucio sam svjecicu i neke dijelove pa cemo vidjet sta ce se desiti :)

za sada motor ide odlicno, 70+ (na satu) mu je maximalna, ubrzanje za mene dovoljno a najbolje sto je tako mal za po guzvi  (y)