Peugeot Vivacity rolice

Sturm

Member
Zanima me ako ko ima isti skuter  dal je mjenjao rolice i koju gramazu je stavio?
Kupit cu Leo vince zx i nesto sam nacuo da se sa njim dobe fedreki i rolice gratis, da li stvarno ili? da ne kupujem bezveze
ako se ne dobe uz auspuh koje su rolice najbolje(gramaza) da bi ako je moguce poboljsao ubrzanje i krajnju brzinu?
I jos jedno pitanje u vezi auspuha, ZX ili RR?
Hvala!
 
neznam koje su serijske rolice na tom skuteru,ali takav auspuh trazi i vise okretaja,tako da ce trebati rolice malo lakse od serijskih i sustice malo tvrde od serijskih,neke rolice i sustice bi trebao dobit uz auspuh,ali neznam ako ce to biti bas dobro,u vecini slucajeva to sta se dobije ne posluzi za nista :mrgreen:

sto se tice zx ili rr,to je sve isto,a novi leovince je zxr,on je valjda zamijenio zx
 
Koliko je upce cijena tih rolica? jel cijena ovisi o gramazi ili? Mislim da sam negde videl da su oko 100 kn..  :misli:
 
Sturm said:
Koliko je upce cijena tih rolica? jel cijena ovisi o gramazi ili? Mislim da sam negde videl da su oko 100 kn..  :misli:
tako nesto ovisi koji je variomat
 
Rijec je o 16X13 rolnicama a sad neka forumski znalci gataju  :mrgreen:
 
to ti je dimenzija rolica,a ne tezina,kad odes u neki servis onda pitaj koja je tezina serijskih rolica,oni imaju katalog

a cijena rolica je oko 100kn